Wszystko na oczach widzów. Kozidrak złapała za mikrofon i drżącym głosem powiedziała słowa, które zapamiętają na zawsze

Wszystko na oczach widzów. Kozidrak złapała za mikrofon i drżącym głosem powiedziała słowa, które zapamiętają na zawsze Źródło: TRICOLORS/East News

Beata Kozidrak to jedna z gwiazd polskiej sceny muzycznej, która dziś pojawiła się na 57. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. Podczas drugiego dnia festiwalu artyści wykonują złote polskie przeboje. Jedną z pierwszych gwiazd, jakie pojawiły się na scenie była Kozidrak, która chwyciła za mikrofon i wypowiedziała niezwykle przejmujące słowa.

Beata Kozidrak, zanim zaczęła czarować Polaków swoim głosem, podzieliła się z widzami ważnym dla niej wyznaniem. Widzowie TVP1 na długo zapamiętają wzruszającą mowę. Wiele osób dogłębnie wzruszyło się, słuchając polskiej wokalistki. 

Beata Kozidrak przeżywa ciężkie chwile 

Jak powiadomiła Beata Kozidrak, pierwszego września odeszła jej mama. Informacje na temat śmierci zostały zamieszczone w mediach społecznościowych. Piosenkarka we wzruszającym wpisie pożegnała swoją ukochaną mamę. Fani z całej Polski przesyłali jej wyrazy współczucia i kondolencje. 

- Dziś wieczorem zmarła moja ukochana Mama, która dała mi wszystko, co jest we mnie najpiękniejsze – talent, siłę, urodę i wiarę. Była przy mnie zawsze. W każdej chwili mojego życia. Kocham Cię Mamo i bardzo tęsknie za Tobą. Gdziekolwiek teraz jesteś, wiem, że będziesz mnie wspierała, tak jak ja Ciebie - napisała Beata Kozidrak na Instagramie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Beata Kozidrak wypowiedziała wzruszające słowa

Beata Kozidrak wyszła dziś na scenę w Opolu i przed kamerami wypowiedziała wzruszające słowa. Piosenkarka zadedykowała pierwszy utwór swojej ukochanej mamie.

- Miałam zacząć piosenką, która była dla mnie najważniejsza, pierwsza, ale życie pisze różne scenariusze. Zaśpiewam inny utwór, który chcę zadedykować mojej zmarłej mamie. „Dwa serca, dwa smutki” – powiedziała drżącym głosem, informując o zmianie w scenariuszu - przekazała. 

Dzisiaj grzeje: 1. Zakaz, który rozwścieczył Polaków, już nie obowiązuje. Mamy potwierdzenie

2. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

3. Pilny komunikat do wszystkich Polaków. Sytuacja lada moment będzie krytyczna

Po wykonaniu wzruszającej piosenki Beata Kozidrak zapowiedziała, że na scenie pojawi się teraz więcej ognia i wykonała jeden ze swoich największych hitów "Białą armię". 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie ma wątpliwości, fatalne informacje dla emerytów. Wszyscy byli w błędzie?
  2. Zaskakujący easter egg w systemie Windows 95. Znalezienie go trwało 25 lat
  3. Bardzo smutne wyznanie Hanny Gronkiewicz-Waltz. Usłyszała od lekarzy porażającą diagnozę
  4. Tragedia w północnej Polsce. Umierał na oczach rodziny, wielki ból
  5. Ogromna wpadka gwiazdy TVP na festiwalu w Opolu. Wszyscy patrzyli tylko na jej nogi, dramat
  6. Zamiast wyrzucać do kosza, zrób z nich nawóz do storczyków. Rosną po nim jak szalone

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News