Beata Kozidrak zaszalała na Sylwestrze. Pokazała co ma najlepsze bez żadnych oporów, nie przeszkadzało jej zimno

Beata Kozidrak zaszalała na Sylwestrze. Pokazała co ma najlepsze bez żadnych oporów, nie przeszkadzało jej zimno Źródło: facebook.com/beatakozidrakofficial/

Beata Kozidrak nie wzięła udziału ani w sylwestrze z Polsatem, ani z TVP. Pojawiła się za to w Warszawie na imprezie zorganizowanej przez TVN. W oczy zdecydowanie rzucały się jej stroje.

Beata Kozidrak na Sylwestrze w Warszawie porwała publikę bardziej niż inni artyści razem wzięci. Ludzie nie mogli się nie bawić, słysząc stare przeboje piosenkarki. Całości energetycznego występu dopełniały jej skąpe stroje.

Beata Kozidrak wystąpiła w znakomitym gronie. Dała recital, który porwał stolicę

Kultowa wokalistka pokazała, że nadal ma w sobie ogromną charyzmę. Beata Kozidrak pojawiła na się Sylwestrze w Warszawie, organizowanym przez Urząd m.st. Warszawy i telewizję TVN. Oprócz niej na scenie gościli również: Sylwia Grzeszczak, Blue Cafe, Perfect, Kombii, Edyta Górniak, Aleksandra Gintrowska, Reni Jusis, Ania Karwan, Ewelina Lisowska, Patrycja Markowska, Natalia Szroeder oraz Baranovski, Grzegorz Hyży, Liber i Sławek Uniatowski. Grono było znakomite, lecz to właśnie Beata Kozidrak i Bajm byli żywymi petardami tego koncertu.

Ogromnym szokiem było to, że występ Beaty Kozidrak był podzielony na dwie części. W pierwszej z nich zaśpiewała takie hity jak "Biała armia", "Szklanka wody" i "Co mi panie dasz". Oklaski i słowa podziwu zostały spowodowane przez jej strój. Wokalistka wyszła na scenę w czarnym, kusym płaszczu z długim trenem i czarnych, zdobionych kozakach. Jej postawa i ubiór zdawały się potwierdzać słowa piosenki "Co mi panie dasz", gdzie Beata Kozidrak śpiewa "wcale nie jest zimno mi".

To nie był koniec niespodzianek

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Beata pojawiła się na scenie po raz kolejny, śpiewając "Płynie w nas gorąca krew", "O Tobie", "Ta sama chwila". Wiele osób pod sceną nie posiadało się z radości. Fani Bajmu znając realia sylwestrów nastawiali się na dwie, może trzy piosenki. Tymczasem Beata Kozidrak zaśpiewała ich sześć i zaskoczyła kolejnym szałowym "wdziankiem".

Dzisiaj grzeje: 1. Borys Szyc wziął ślub! ”Tak kończymy ten niesamowity rok”
2. Najgorszy finał imprezy w polskim mieście. Nie żyje 39-latka, szybka akcja ratunkowa nie pomogła

Beata szybko zamieniła skórzany płaszcz na chabrowy komplet. Jak zwykle, skupiła się na nogach, bowiem zarówno rękawy jak i nogawki były przezroczyste i przyozdobione jedynie haftem. Uczestnicy imprezy nie tylko głośno oklaskiwali występ piosenkarki, ale byli też pod wrażeniem pełnych seksapilu strojów.

Fot. youtube.com/gwiazdy w kamerze

Fot. youtube.com/Andrew Vlasenko

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy raka płuc, które widać na twarzy. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Robert Lewandowski zabrał głos w sprawie zakończenia kariery. Wymowne słowa Polaka
  3. W TVP taki występ nigdy by się nie odbył. Na scenie obok Michała Szpaka pokazały się osoby w bardzo wymownych strojach
  4. Dziecko na kolanach błagało swojego idola o jedno. Reakcja gwiazdora powala, wszystko się nagrało
  5. Roksana Węgiel może się uczyć od Viki Gabor. 12-latka błyszczała na scenie, nie potrzebowała wyzywającego stroju

Źródło: YouTube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News