Nie żyje słynna dziennikarka. To, co zrobiła na koniec łamie serce

Nie żyje słynna dziennikarka. To, co zrobiła na koniec łamie serce

BBC poniosło niepowetowaną stratę. Świat obiegła właśnie wiadomość o śmierci jednej z najsłynniejszych dziennikarek brytyjskiej stacji. Sytuacja jest tym bardziej dramatyczna, że była ona świadoma swojej śmierci, a jej ostatnie dni stanowiły odliczanie do niechybnie zbliżającej się tragedii.

BBC pożegnało dzisiaj swoją dziennikarkę Rachel Bland. Jedna z najpopularniejszych dziennikarek na Wyspach Brytyjskich zmarła dzisiaj nad ranem w otoczeniu najbliższych. Ostatnie dni jej życia były dramatyczne.

Dziennikarka BBC nie żyje

Rachel Bland walczyła z poważnym nowotworem od 2016 roku. Początkowo wszystko wskazywało na to, że uda jej się wygrać walkę z rakiem piersi. Niestety, w kwietniu tego roku dowiedziała się, że jej nowotwór jest nieuleczalny. Komórki wyniszczające jej organizm przedostały się do węzłów chłonnych i nie ma już dla niej ratunku. Dziennikarka BBC dwa dni temu przeszła przez ostatni skan, który nie pozostawiał jej żadnych złudzeń. W obliczu nieuniknionego, Rachel Bland pożegnała się za pośrednictwem Twittera ze swoimi znajomymi i fanami. - Cytując Franka Sinatrę: Myślę przyjaciele, że mój czas już nadszedł. Powiedziano mi, że zostało mi tylko kilka dni życia. Totalny surrealizm. Dziękuję wam wszystkim za wsparcie. Debs I Iozz będą kontynuować podcast. Au revoir, przyjaciele - oznajmiła w swoim ostatnim wpisie.

Do końca myślała o swoim synu

Dziennikarka BBC pozostawiła na tym świecie swojego trzyletniego syna Freddiego. Kiedy dowiedziała się, że nie ma dla niej nadziei na przeżycie, postanowiła zadbać o swoją relację z synem. Bland zaczęła pisać specjalny pamiętnik zatytułowany "Dla Freddiego", w którym nie tylko opisała swoje ostatnie dni. Pozostawiła w nim również kilka rad dla swojego syna odnoszących się do tego, jak powinien żyć, żeby zostać dobrym człowiekiem. Dziennikarka zdążyła również przed śmiercią zakupić i zapakować 18 prezentów dla swojego syna. Po jednym na każde urodziny Freddiego, aż do ukończenia przez niego 21 lat.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Małgorzata Kożuchowska mocno o karierze młodszej koleżanki. Fanów zatkało
  2. Olejnik odebrało mowę w programie na żywo. Biedroń ostro o molestowaniu w TVN
  3. Gessler pokazała intymne zdjęcie. Internauci są zniesmaczeni
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News