Rodzina błaga o modlitwę. Dziennikarz skatowany po meczu z Kolumbią

Rodzina błaga o modlitwę. Dziennikarz skatowany po meczu z Kolumbią Źródło: fot. Facebook

Rodzina poszkodowanego błaga o modlitwę w intencji jego powrotu do zdrowia. Po tym, jak komik i były dziennikarz BBC został skatowany po meczu z Kolumbią na tegorocznym mundialu, wciąż walczy o życie.

Komik i były dziennikarz radia BBC padł ofiarą dotkliwego pobicia po wygranym meczu Anglii z Kolumbią. Do ataku doszło w miejscowości Benidorm. Jimmy Carol został skatowany przez grupę mężczyzn, którzy wcześniej napastowali młodą kobietę. Lekarze wprowadzili byłego dziennikarza radia BBC w stan śpiączki farmakologicznej, a jego stan określany jest jako ciężki. Dlatego właśnie jego rodzina błaga wszystkich, którzy dowiedzieli się o jego przypadku, o modlitwę.

Fani BBC wspierają pobitego dziennikarza

Atak na Jimmy'ego Carola miał miejsce po występie w barze w Benidorm, tuż po pamiętnym meczu, w którym Anglia pokonała Kolumbię. Dziennikarz padł ofiarą aż sześciu napastników, rozwścieczyło ich właśnie to, że stanął on w obronie bezbronnej, napastowanej przez nich dziewczyny. 63-letni dziennikarz przez wiele lat był gwiazdą BBC, dlatego wciąż jest rozpoznawalny. Słuchacze określają go mianem ciepłego i bardzo zabawnego. Wielu dawnych fanów wpłaciło już datki na jego przyszłą rehabilitację. Koledzy po fachu planują również zorganizować imprezę charytatywną, aby uzbierać więcej środków na jego leczenie. Sprawa jest bardzo poważna, ponieważ pobicie doprowadziło do złamania czaszki i obrażeń mózgu, a także do krwotoku w tym obszarze. U jego łóżka stale czuwa syn - James Everall. Mężczyzna wydał oficjalną informację, w której powiadomił, że wyznaczono nagrodę w wysokości 20 tys. funtów za informację o sprawcach napaści. Do tej pory hiszpańskiej policji nie udało się ich ująć. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Legendarny gwiazdor disco polo przeraził fanów. Zdjęcie w sieci
  2. Zapłakana Kożuchowska nie mogła uwierzyć. Niestety, to już koniec
  3. Chemiczny wyciek w Warszawie! 14 osób w szpitalu, jest bardzo źle
  4. 9-letni psiak cierpi na tajemniczą chorobę. Jego właściciele postąpili okrutnie
  5. Kwiaty i łzy. Kultowa dziennikarka odchodzi z Polsatu po latach, była jedną z najsłynniejszych
Źródło: fakt.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News