Bayern Monachium sprowadzi kilku zawodników. "Spodziewamy się paru transferów"

Bayern Monachium sprowadzi kilku zawodników. "Spodziewamy się paru transferów" Źródło: YouTube - FC Bayern Basketball

Bayern Monachium pewnie zmierza po mistrzostwo Niemiec, jednak jego włodarze już teraz rozpoczęli planowanie kolejnego sezonu. Zanosi się na to, ze klub z Bawarii skorzysta na poważnych wzmocnieniach. Informuje o nich prezydent klubu.

Bayern Monachium najprawdopodobniej sięgnie po mistrzowski tytuł w lidze niemieckiej. Włodarze klubu mieli w tym sezonie nieco problemów, bo zespół nie spisywał się najlepiej i nie potrafił osiągnąć większej przewagi nad swoimi rywalami, jednak ostatecznie to właśnie drużyna z Bawarii prowadzi w tabeli i zanosi się na to, że po raz kolejny zapewni sobie triumf w Bundeslidze.

Uli Hoeness, prezydent klubu, postanowił wypowiedzieć się na temat planów transferowych na najbliższe miesiące. Dowiedzieliśmy się, że nikt w Monachium nie ma zamiaru spoczywać na laurach, a już w najbliższej przyszłości możemy spodziewać się dalszej aktywności Bayernu na rynku transferowym. Tak przynajmniej twierdzi najważniejsza osoba w klubie.

Bayern Monachium dokona kilku transferów

Bayern Monachium postanowił nie czekać z ogłoszeniem transferów i już wcześniej informował, że sprowadził Benjamina Pavarda i Lucasa Hernandeza. Obaj Francuzi grają w defensywie i mają po 23 lata. Pierwszy z nich opuści szeregi niemieckiego VfB Stuttgart, natomiast drugi przejdzie do Niemiec z Atletico Madryt. Te dwa ruchy zrobiły wrażenie na kibicach.

Okazuje się jednak, że to nie koniec planów włodarzy na kolejne miesiące. Prezydent klubu w rozmowie z jednym z niemieckich serwisów przyznał, że najprawdopodobniej doczekamy się jeszcze kolejnych ruchów transferowych. Jego zdaniem pewne jest, że drużyna zostanie jeszcze wzmocniona.

Bayern Monachium wciąż chce się wzmacniać

- Teraz mamy pięciu, sześciu młodych zawodników w zespole. Z pewnością to nie koniec, spodziewamy się paru transferów, będzie jeszcze jeden lub dwa. Jesteśmy z tego dumni - twierdzi były niemiecki piłkarz. 

Zanosi się więc na to, że kadra Bayernu zostanie jeszcze wzmocniona. Oznacza to, że Borussia Dortmund i inni rywale będą musieli się natrudzić, lecz i tak może być im ciężko odebrać monachijczykom triumf w kolejnym sezonie. Rywalizacja w Bundeslidze najprawdopodobniej znów nie będzie wyrównana. 

źródło: tz.de

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News