Lider Bayer Full był molestowany przez słynnych bliźniaków. Jego komentarz nt. filmu Sekielskiego może zaskoczyć

Lider Bayer Full był molestowany przez słynnych bliźniaków. Jego komentarz nt. filmu Sekielskiego może zaskoczyć Źródło: YouTube - RMFFM

Bayer Full należy do wąskiego grona najbardziej znanych zespołów disco polo w Polsce. Jego lider od kilku miesięcy pozostaje w blasku fleszy w związku ze swoimi wypowiedziami. Teraz zdecydował się na komentarz poświęcony filmowi braci Sekielskich.

Bayer Full z pewnością można zaliczyć do najbardziej znanych polskich zespołów lat 80. i 90. Do dziś sporą popularnością cieszy się jego lider, który po latach postanowił skupić się na karierze politycznej. Przez pewien czas był związany z PSL, a gdy zdecydował się na opuszczenie partii, na jaw wyszły pewne sekrety z jego przeszłości.

Dowiedzieliśmy się między innymi, że Sławomir Świerzyński zaczyna coraz odważniej wspierać środowiska związane z prawicą. Wydawało się nawet przez chwilę, że mężczyzna może dołączyć do szeregów Konfederacji, jednak okazało się, że to tylko plotki. Teraz gwiazdor sprzed lat wypowiedział się na temat swojego zdania wobec filmu braci Sekielskich.

Lider Bayer Full był molestowany

Już od kilkunastu miesięcy wiemy, że Sławomir Świerzyński był przed laty molestowany. Dowiedzieliśmy się, że polityk w czasach dzieciństwa był wykorzystywany seksualnieprzez bliźniaków, jednak nie wiadomo dokładnie o kogo chodzi. Po czasie postanowił on zabrać głos na temat filmu braci Sekielskich.

- Ja go nie oglądałem i nie będę oglądał, bo dla mnie to są zbyt mocne, osobiste przeżycia, bym wracał do tego, o czym chcę zapomnieć. Autorzy włożyli kij w mrowisko, pokazali pedofilię u niektórych księży, ale chciałbym, by pokazali ją również u innych grup społecznych, nauczycieli i celebrytów. Mówi się przecież, że nie wszyscy terroryści to muzułmanie. Najpierw osoby mają różne dewiacje, dopiero potem zostają osobami duchownymi - twierdzi Świerzyński.

Wokalista Bayer Full wraca do smutnych wspomnień z dzieciństwa

- Ja bym tym skur*ysynom nie odpuścił. Dobrze, że w Sejmie trwają prace na temat zaostrzenia kar dla pedofilów. Możecie mówić na mnie, że jestem zwolennikiem partii rządzącej, ale ja podpisuję się pod tym obiema rękami. Każdy ma prawo wstydzić się tych strasznych wydarzeń, ja sam zdecydowałem się dopiero po kilkudziesięciu latach opowiedzieć o całej historii. W urywkach filmu, które widziałem, wypowiadają się dorośli ludzie, a nie dzieci. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wygląda więc na to, że nawet jeśli lider Bayer Full nie obejrzał całego filmu, to zgadza się z tym, że pedofilię należy tępić nie tylko w Kościele, ale również we wszelkich innych dziedzinach życia. Mężczyzna jakiś czas temu wspominał w końcu, że sam był molestowany w dzieciństwie przez nieznanych bliźniaków, którzy mieli być blisko powiązani z PO.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Aktorka kultowego serialu TVP przeżyła prawdziwe piekło! Okropna choroba zabrała jej radość życia. "Ból był koszmarem"
  2. Małgorzata Kożuchowska jest w drugiej ciąży? Fani nie mają wątpliwości. To zdjęcie mówi wszystko
  3. Pilne informacje Polsatu. Policjanci otworzyli wersalkę 24-latka i zmroziło im krew w żyłach
  4. TVN: Dzisiaj w Polsce zacznie się coś dużo gorszego niż burza z piorunami. Zostało kilka godzin
  5. Pokazali, jak wygląda teraz Benedykt XVI. Gdy zobaczycie te zdjęcia, popłaczecie się
  6. Zamiast przysięgi odczytała SMS-y narzeczonego. Ślub zamienił się w głośne rozstanie

Źródło: Pudelek

Następny artykuł