Basia Kurdej-Szatan zdradza kulisy odejścia z TVP. To zabolało ją najbardziej

Basia Kurdej-Szatan zdradza kulisy odejścia z TVP. To zabolało ją najbardziej Źródło: YouTube - Dominik Teusz

Basia Kurdej-Szatan postanowiła opowiedzieć o kulisach swojego odejścia z TVP. Gwiazda zdradziła, co zabolało ją najbardziej po pożegnaniu się z telewizją publiczną. Aktorka z pewnością nie była zadowolona z decyzji władz stacji.

Basia Kurdej-Szatan została jakiś czas temu zwolniona z Telewizji Polskiej. Znana aktorka i prowadząca wielu programów od teraz może liczyć na miejsce jedynie w obsadzie M jak Miłość. Gwiazda długo nie wypowiadała się na temat przyczyn jej odejścia, choć były one powszechnie znane przez wszystkich internautów. Teraz postanowiła ostatecznie odnieść się do wszystkich plotek pojawiających się na jej temat.

Aktorka nie ukrywa, że rozstanie z TVP było dla niej bardzo przykrym wydarzeniem, do którego nie chciała dopuścić, choć doskonale zdawała sobie sprawę z tego, że nie będzie to możliwe w związku z różnicami zdań pomiędzy władzami stacji a nią samą. Basia Kurdej-Szatan odpowiedziała na kilka ważnych pytań dotyczących współpracy z telewizją publiczną w jednym z wywiadów.

Basia Kurdej-Szatan o zwolnieniu z TVP

- „The Voice of Poland” i „The Voice Kids” zajmowały mi tak naprawdę tylko po kilka dni zdjęciowych w miesiącu. Teraz jestem skupiona na spektaklach teatralnych, koncertach, dwóch serialach: „M jak miłość” dla TVP i „W rytmie serca” dla Polsatu oraz kilku nowych projektach - przyznała Kurdej-Szatan w jednym z wywiadów, potwierdzając, że ma sporo pracy.

Okazuje się, że jej odejście z TVP było spowodowane głównie konfliktem z polityką władz stacji. Miały one zupełnie inne poglądy niż gwiazda telewizji.

Basia Kurdej-Szatan potwierdza, że odeszła z TVP przez poglądy

- Przecież pracowałam w TVP przez pięć lat, byłam jedną z „twarzy” stacji, prowadziłam wiele programów rozrywkowych. Choć powiem otwarcie, że ostatnio czułam wewnętrzne rozdarcie. Popierałam różne marsze protestacyjne, co było sprzeczne z polityką władz stacji, a jednocześnie uwielbiałam programy, które prowadziłam. Ale chyba każdy ma prawo do własnego zdania, prawda? Tym bardziej że ja byłam w programach rozrywkowych, a nie w informacyjnych - potwierdziła prowadząca "The Voice Of Poland".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Nie potrafiłabym np. nie wspierać praw kobiet czy środowisk LGBT. Przecież wielu moich znajomych artystów, normalnych, bardzo dobrych, uczciwych ludzi, to geje czy lesbijki. Oglądamy ich w telewizji. Czy jakbyśmy dowiedzieli się, że uwielbiany Iksiński jest gejem, to przestalibyśmy go lubić albo oglądać serial czy film, w którym gra? Lub słuchać jego muzyki? Jestem za tym, żebyśmy wzajemnie szanowali i akceptowali siebie, swoje poglądy i przekonania - zakończyła swoją wypowiedź Kurdej-Szatan.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Królowa Elżbieta zrobiła coś tak szokującego, że król Arabii Saudyjskiej prawie dostał zawału. Pospadacie z krzeseł, gdy się dowiecie, co zrobiła
  2. Przed śmiercią Anna Przybylska miała jedno życzenie. Jej przyjaciółka po latach zdecydowała się o tym opowiedzieć. Będziecie płakać
  3. Pies był uwiązany na łańcuchu przez 10 lat. Jego reakcja, gdy został uwolniony miażdży serce 
  4. Ratownicy pogotowia stwierdzili zgon jego córeczki. Sam podjął reanimację, nie mogli uwierzyć w to co się stało później
  5. Kasia powiedziała rodzinie, jak będzie wyglądał jej ślub. Ojciec zerwał z nią kontakt, matka ciągle płacze, a babcia modli się o rozum dla narzeczonego
  6. Uczestnik "Milionerów" kpił sobie z Urbańskiego. Chwilę później stał się pośmiewiskiem całej Polski

Źródło: Party

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News