Polski burmistrz wskoczył do basenu. 2 dni nie można było się w nim kąpać

Polski burmistrz wskoczył do basenu. 2 dni nie można było się w nim kąpać Źródło: youtube.com/Gmina Łęczna

Ten basen był wyczekiwany przez mieszkańców Łęcznej jak pierwsza gwiazdka na Wigilię. Ich radość nie trwała długo. Tuż po otwarciu trzeba było zamknąć świeżo oddany do użytku obiekt, a to przez skok burmistrza do wody. Zdania na temat tego zachowania są podzielone.

Basen był priorytetem dla miasta Łęczna. Obiekt wymagał generalnego remontu, a mieszkańcy zacierali ręce z radości. Kiedy w końcu doszło do otwarcia pływalni, byli mocno niepocieszeni. Przez zachowanie burmistrza musieli jeszcze trochę poczekać, zanim zamoczą w basenie chociaż palec.

Basen został zamknięty po popisowym skoku

Mieszkańcy miasta Łęczna w województwie lubelskim mają nie lada zmartwienie. Wyczekiwany od lat, nowowyremontowany basen nadal jest poza ich zasięgiem, chociaż przez ostatnie 1,5 roku na terenie obiektu trwały intensywne prace remontowe.

- Wymieniono całą infrastrukturę doprowadzania i uzdatniania wody oraz instalacje energetyczne, sanitarne i wentylacyjne. Wymiany doczekała się także niecna basenowa, oświetlenie i glazura na ścianach. To był generalny i niezbędny remont mającego blisko 40 lat basenu w Łęcznej - można przeczytać na stronie Dziennika Wschodniego.

Na otwarciu basenu, na który czekali mieszkańcy Łęcznej, a w szczególności dzieci i młodzież, nie mogło zabraknąć burmistrza. Oficjalne otwarcie przebiegłoby spokojnie - nagrano przemówienie z tej okazji, ale czy ktoś mógłby spodziewać się aż takiego szalonego pomysłu? Nagle burmistrz Leszek Włodarski wskoczył do wody. Ale nie byle jak!

Przez skok w ubraniu sprawą zainteresował się sanepid

Burmistrz w pewnym momencie zdjął buty, skarpetki oraz marynarkę, odwrócił się tyłem do wody i skoczył do basenu. Jego skok został nagrany i umieszczony na stronie internetowej. Niestety, nie było to dobre rozwiązanie, ponieważ dyrektor szkoły, na terenie której znajduje się nowootwarty basen, postanowił upewnić się, czy do wody nie dostały się żadne niepożądane substancje i zadecydował o badaniach sanepidu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Pojawiły się informacje, że ten incydent mógł spowodować pogorszenie jakości wody w basenie. W związku z tymi obawami, dyrekcja szkoły podjęła decyzję o zamknięciu basenu - poinformowała Elżbieta Piłka, dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łęcznej. Mieszkańcy podzielili się na dwie grupy.

Dzisiaj grzeje: 1. Dobrze ją pamiętacie. Nieoficjalnie już wiadomo, kto zastąpi Kuchcińskiego
2. Pracował w ZUS. Teraz zdradził sposób na podwyższenie Twojej emerytury

Jedni cieszą się, że maja burmistrza, który nie jest całkowicie poważny, tylko potrafi się "wyluzować". Są pewni, że Leszek Włodarski był czyściejszy niż ludzie, którzy na co dzień korzystają z basenu, co tłumaczą to tym, że nie każdy wchodzi pod wymagany prysznic zanim skoczy do wody. Drudzy są zdania, że burmistrz uniemożliwił im korzystanie z obiektu, mimo tego, że do końca wakacji ma być całkowicie darmowy dla wszystkich.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Donald Tusk wolałby, żeby to zdjęcie nigdy nie ujrzało światła dziennego. Pospadacie z krzeseł
  2. Kot zakradł się do łóżeczka chorego dziecka, gdy nikt nie patrzył. To, co zrobił złamie wam serce
  3. Córka Kaczyńskiej poszła w jej ślady i posunęła się dużo dalej od matki. To co wyczynia w siodle aż odbiera mowę
  4. Śmiertelny wypadek, zderzyli się z ciężarówką. Tata i syn zginęli na miejscu, mama walczy o życie
  5. Andrzej Duda publicznie poniżony. Jego zaproszenie zostało odrzucone, "to osobista zniewaga"

Źródło: Dziennik Wschodni

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News