Matka zabrała 12-letnią córkę na basen. To, co zrobił ten mężczyzna, przeraziło je obie

Matka zabrała 12-letnią córkę na basen. To, co zrobił ten mężczyzna, przeraziło je obie Źródło: Wikimedia Commons/Russinski

Basen jest miejscem, gdzie teoretycznie każdy powinien czuć się bezpiecznie. Tak jednak nie było z 12-letnią córką pewnej kobiety, która zabrała swoje dzieci na basen. Doszło tam do nieprzyjemnego incydentu.

Basen w najbliższym czasie będzie popularnym miejscem na spędzenie czasu. Idą letnie upały, a orzeźwienie się w chłodnej wodzie będzie wysoko pożądane. Częstymi gośćmi na kąpieliskach będą również nasze dzieci, dlatego warto zadbać o ich bezpieczeństwo. Przestrzega przed tym jedna z matek.

Basen może być miejscem gdzie będą potencjalni pedofile? Matka opowiada historię jej córki

Pewna kobieta, będąca matką 6-latka i 12-latki, podzieliła się swoją historią z basenu. W placówce jest masa atrakcji dla dzieci, to też jest to miejsce popularne wśród rodziców z małymi pociechami. Problemem okazały się prysznice zewnętrzne, otwarte dla wszystkich, przy których można spotkać osoby różnych płci i w różnym wieku.

Do incydentu doszło właśnie pod jednym z nich. Korzystała z niego 12-letnia córka bohaterki historii, która była ubrana w bikini. W pewnym momencie 20-letni mężczyzna zmierzył dziewczynkę wzrokiem i po chwili odszedł.

- Przyjrzał się jej tak, jakby była dorosła i potem odszedł. Zmroziło mnie i nie wiedziałam co zrobić! - przyznała zdruzgotana mama.

Mama nie wiedziała, co zrobić. Zastanawia się, jak zaradzić takim sytuacjom

Okazało się, że dziewczynka nie wiedziała, że ktoś się na nią spojrzał. Dziewczynka przeraziła się, gdy się o tym dowiedziała i zastrzegła, że nigdy więcej nie założy tego stroju. Mama wytłumaczyła córce, że nie zrobiła nic złego i że to 20-latek zachował się niewłaściwie, a nie ona.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mama zapowiada, że następnym razem zwróci takiemu mężczyźnie uwagę i powiadomi o tym personel basenu. Kobieta zdaje sobie sprawę, że jej córka dojrzewa i takie sytuacje mogą być coraz częstsze.

Internauci podchodzą do słów kobiety z dużym dystansem. Uważają, że choć problem istnieje - to akurat ta sytuacja świadczy o przewrażliwieniu kobiety.

- Hmm, no naprawdę niepojęte jeden człowiek, przyglądał się drugiemu na basenie ogólnodostępnym po prostu straszne, jak on śmiał, trzeba było policję wezwać - pisze ironicznie jeden z internautów.

  1. Emerytura Henryki Krzywonos jest GIGANTYCZNA! Legenda Solidarności opływa w bogactwo. Zdębiejecie na widok tych kwot!
  2. Małgorzata Kożuchowska pokazała partnera. Fani OSŁUPIELI wiedząc kim jest
  3. Z ostatniej chwili: Polsat informuje o tragedii rodzinnej na zachodzie Polski. Chłopiec nie żyje, matka i braciszek w szpitalu
  4. Zastygliśmy, gdy zobaczyliśmy jak teraz wygląda żona Wiśniewskiego, Mandaryna. Ale jej 16-letnia córka deklasuje nawet Roksanę Węgiel
  5. Po 9 latach Rosjanie wskazali winnego katastrofy smoleńskiej
  6. Boczek z Kiepskich pokazał się z córką. Dziewczyna niesamowicie go przypomina

Źródło: natemat

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu