Barwy Szczęścia to serial który w ostatnim czasie nie ma litości dla swoich fanów. Najnowsze odcinki przepełnione są dramatami, nieszczęściem i niespodziewanymi zwrotami akcji. Okazuje się, że zła passa nie zostanie przerwana. Jeden ze znanych i lubianych bohaterów pójdzie bowiem siedzieć!

Barwy szczęścia, ze względu na tragicznie rozgrywającą się w ostatnim czasie akcję, powinny raczej zmienić nazwę na „Barwy Nieszczęścia”. Śmierci, porwania i lawiny to tylko niektóre dramaty, które w ostatnim czasie dotknęły bohaterów serialu. Czy los w końcu się do nich uśmiechnie? Na pewno nie w najbliższym czasie.

Barwy Szczęścia – niewinny człowiek wyląduje w areszcie. Wszystko przez intrygę

Już 19 listopada, na ekranach telewizyjnej dwójki, będziemy świadkami prawdziwego dramatu. W 1944 odcinku Barw Szczęścia policja zatrzyma Borysa. Mężczyzna zostanie osadzony w areszcie, a powodem tego tragicznego wydarzenie okaże się być tajemnicza śmierć Adama, męża Reginy.

Serialowi funkcjonariusze podejmą się śledztwa w sprawie śmierci Adama. Zmarły mężczyzna nie został jeszcze pochowany, ponieważ Melania, jego podejrzliwa córka, złożyła wniosek o sekcję zwłok ojca. Dziewczyna nie wierzy w śmierć z przyczyn naturalnych, więc specjaliści muszą dołożyć wszelkich starań, aby rozwiać te wątpliwości. Całą sprawę mocno przeżywa Regina, żona nieżyjącego już Adama.

Dramatyczne sceny z aresztowania Borysa rozegrają się pod sklepem jego żony, Aldony.

Mroczna przeszłość Borysa stanie na jego drodze do wolności

Zawieziony na komisariat Borys Grzelak dowie się, że jest oskarżony o zabójstwo Adama. Jest jednym z głównych podejrzanych, a to oznacza, że wywinąć się z aresztu nie będzie mu łatwo. Na niekorzyść mężczyzny będzie wpływało to, że to on jako jedna z ostatnich osób widział Adama żywego. Ponadto, Regina kilkukrotnie prosiła go o pomoc w sprawie ukrócenia cierpień chorego męża.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Musiały to mocno przeżyć! Gwiazdy, które straciły swoich najbliższych

Tragizmu całej sytuacji dodaje fakt, iż mężczyzna już raz siedział w więzieniu za zabójstwo człowieka. Czy przez błąd młodości Borys zostanie spisany na straty? Czy ktokolwiek mu uwierzy? Oskarżony będzie próbował wybrnąć z całej sytuacji oraz wytłumaczyć jakie miał tak naprawdę zamiary:

– Ja tylko chciałem pomóc beznadziejnie choremu, cierpiącemu człowiekowi! Chciałem go przekonać, żeby żył, znalazł jakiś sens, nawet w tej beznadziejnej sytuacji – opowie z bezsilnością w głosie.

Tylko, czy jego zapewnienia wystarczą? Tego dowiemy się śledząc dalsze losy i potyczki bohaterów serialu. Scenarzyści z całą pewnością mają dla nas przygotowaną porządną dawkę emocji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Wiśniewski ruszył na pomoc swojej mamie. Jej życie zrujnowała straszna choroba
  2. To może skończyć się tragedią! Ciężarna gwiazda disco polo okrutnie zmasakrowana
  3. Ujawniono wściekłe słowa Kaczyńskiego. Tak rozjuszonego nikt go nie słyszał
  4. Znaki zodiaku, które są najbardziej zdystansowane i CHŁODNE
  5. Polak uratował wyjątkowego zwierzaka i z nim zamieszkał. Historia obiegła już cały świat

"M jak miłość": Bolesne wyznania gwiazd serialu. Przeżyły prawdziwe dramaty