Barwy Szczęścia, to tuż obok M jak Miłość, najchętniej oglądany serial w Telewizji Polskiej. Niestety, w ostatnim czasie scenarzyści nie oszczędzają swoich telewidzów. Zgony, wypadki, poronienia – to tylko niektóre z historii, które przydarzyły się bohaterom telenoweli w ostatnich odcinkach. Co jeszcze nas czeka?

Barwy Szczęścia wciąż zaskakują swoich fanów kolejnymi, mrożącymi krew w żyłach wątkami. Agata i Paweł to para, która od dawna nie może się ze sobą dogadać. Ciężki charakter Pawła, jego zdrady i pieniądze na film to główne powody rozstania tej dwójki. Mimo iż dziewczyna odeszła od swojego ukochanego, to ten dalej będzie zatruwał jej życie. W jaki sposób?

Barwy szczęścia: Paweł na wózku inwalidzkim

Paweł jest postacią nieco niezrównoważoną psychicznie. Po rozstaniu z Agatą nie może dojść do siebie i zrobi wszystko, aby ta mu przebaczyła i dała mu drugą szansę. Nawet, jeśli będzie się to wiązało z konsekwencjami zdrowotnymi.

Chłopak na własne życzenie stanie się niepełnosprawny i usiądzie na wózku inwalidzkim. To jednak okaże się być zbyt mało, aby przekonać do siebie utraconą ukochaną. Paweł weźmie więc do ręki telefon i zadzwoni do Agaty z informacją o tym, że chce odejść z tego świata. Czy groźby samobójcze przestraszą dziewczynę? Czy mężczyzna naprawdę zrozumiał swój błąd? A może to tylko kolejny szantaż, mający na celu osiągnięcie swojego celu, jakim jest wypuszczenie do kin ich wspólnego filmu?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Najbardziej idiotyczne seriale w polskiej telewizji [ZDJĘCIA]

Serialowa Agata zdradza co się wydarzy

Natalia Zambrzycka, czyli aktorka która wciela się w rolę serialowej Natalii Pyrki, podczas jednego z wywiadów zdradziła, co stanie się w najbliższych odcinkach:

– Okaże się, że jest niestabilny emocjonalnie. Będzie chciał wrócić do Agaty, a gdy ona go odrzuci, podejmie próbę samobójczą. Ostatecznie wyląduje na wózku inwalidzkim i zacznie szantażować moją bohaterkę, bo pojawi się okazja, by ich film „Zaginiona” trafił do kin. Jednocześnie jego matka będzie przeświadczona, że perturbacje w życiu Pawła to wina Agaty – zapowiedziała aktorka.

Jeśli chcecie wiedzieć co stanie się z tą pokręconą parą, koniecznie śledźcie najnowsze odcinki serialu. Jedno jest pewne – emocji nie zabraknie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jak zorganizować imprezę niespodziankę? Zaskoczysz wszystkich gości!
  2. Czy wszyscy Chińczycy jedzą psie mięso? Historia mężczyzny jest odpowiedzią
  3. Pracownicy TVN są oburzeni zachowaniem ich gwiazdy na planie. „Prawie rzygam”
  4. Madzia przeżyła w przedszkolu prawdziwy horror. Na jej leczenie potrzeba blisko milion złotych
  5. Gwiazda Kiepskich skrywała mroczną tajemnicę. Nikt o tym nie wiedział

Anna Przybylska nie mówiła o tym przez lata! Oto jej najskrytsze tajemnice