Fani Barw Szczęścia wstrzymali oddech. Uwielbiana bohaterka w tragicznym stanie

Fani Barw Szczęścia wstrzymali oddech. Uwielbiana bohaterka w tragicznym stanie Źródło: screen TVP VOD

"Barwy szczęścia" nie przestają elektryzować. Widzowie czekają z niecierpliwością na wyjaśnienie stanu zdrowia Agaty, której kondycja jest coraz gorsza. Na serialową bohaterkę spadły chyba wszystkie możliwe nieszczęścia. 

"Barwy szczęścia" w 1904 odcinku tego popularnego serialu to kulminacja fatalnych wydarzeń w życiu serialowej Agaty (Natalia Zambrzycka). Wykrzyczy ona z bezsilności: - Powinna mi się zapalić czerwona lampka, jak zaczął wyciągać ode mnie kasę na film. (...) Zostałam z niczym... Jestem bankrutem!

"Barwy szczęścia" - bohaterkę opuszczają siły

Do tego doszły osobiste problemy Agaty. Nie przestaje kłócić się ze swoim chłopakiem Pawłem (Mateusz Rzeźniczak). Ich relacja to prawdziwa sinusoida uczuć, kolejne rozejścia i powroty. Problemy zaczęły się gdy ukochany Agaty zamieszkał z nią w opuszczonym domu. Pomimo lęków dziewczyna nie dawała po sobie poznać, że jej to nie pasuje. Nie zmieniło jej nastawienia nawet to, że chłopak wybuchał ostrym gniewem. Sprawa staje się jednak poważna, przekłada się bowiem na zdrowie dziewczyny. Agata traci siły, jest wykończona psychicznie relacją z Pawłem, choć go kocha. Nie ma ochoty na jedzenie. Ląduje w łóżku.

Brat w obronie Agaty

Tej sytuacji nie może przyglądać się biernie brat serialowej Agaty, Hubert (Marek Molak). Widząc jak siostra męczy się w życiu przypomina jej o tym, że ma przecież cukrzycę. Jakby serialowych problemów było wciąż nie dość. - Chyba też nie pamiętasz, że masz cukrzycę? Musisz regularnie jeść!(…) Ryzykujesz swoje zdrowie... Paweł nie jest tego wart! Słyszysz mnie? To nie jest twoja wina, że Paweł okazał się dupkiem! - wspiera jak może siostrę Hubert. Póki co Agata nie ma jednak głowy do myślenia o własnym zdrowiu. A jest o co walczyć. Plaga osobistych nieszczęść może zakończyć oczekiwane spotkanie z siostrą Iwoną (Izabela Zwierzyńska). Dziewczyny zobaczą się w odcinku po długiej przerwie. To jednak jedyny pozytyw. Dziewczynie pozostaje na co dzień sprawa toksycznej relacji z Pawłem. Czy Agata będzie miała siłę, by przedstawić mu swoje argumenty? Czy zerwie z chłopakiem, czy będzie trwała w tym związku? Kolejny odcinek serialu "Barwy szczęścia" numer 1904 zostanie wyemitowany już w najbliższy poniedziałek 24 września o godz. 20.10 w TVP2.  1. Kasia Cichopek zdradziła fanom jak się skończy odcinek M jak Miłość! 
  2. Klan osiągnął szczyt żenady? Internauci szydzą z absurdalnej sceny w serialu
  3. Totalna rozpacz. Nie żyje ikona kina i serialu
  4. Fronczewski miażdży polskie seriale. Fani „M jak Miłość” mu tego nie wybaczą
Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu