Dramat. Małżeństwo uwielbianej postaci "Barw Szczęścia" legło w gruzach w koszmarnych okolicznościach

Dramat. Małżeństwo uwielbianej postaci "Barw Szczęścia" legło w gruzach w koszmarnych okolicznościach

"Barwy szczęścia" dostarczą swoim fanom porządną dawkę emocji. W najbliższych odcinkach popularnego serialu w życiu jednego z małżeństw stanie się coś złego. Niosło to będzie za sobą tragiczne konsekwencje.

Serial "Barwy szczęścia" ponownie zaskoczy swoich widzów. Produkcja już niejednokrotnie pokazała, że sprawy bohaterów mogą nagle przybrać nieoczekiwany zwrot akcji, który ujawnia ostatecznie ich prawdziwe, zadziwiające oblicza. Co więcej, już wiele razy mogliśmy zaobserwować połączenie zaskakujących wątków, co wywoływało na telewidzach piorunujące wrażenie. Tak też może być i tym razem, bowiem przyszłość jednego z małżeństw jest poważnie zagrożona. Fani pary przeżyją prawdziwy szok. 

Sielanka szybko się skończyła  

W ostatnim czasie fani serialu mogli zaobserwować zaskakujące perypetie z życia bohaterów. Piotr (Piotr Jankowski) i Zosia (Joanna Moro) są małżeństwem od niedawna, jednak już chwilę po zawarciu związku małżeńskiego ich sielanka zdawała się wygasać. Para coraz częściej nie może znaleźć wspólnego języka, co negatywnie wpływa na ich związek.

Co więcej, w ostatnim czasie Piotr spotkał na swojej drodze Reginę (Kamila Kamińska), która od razu wpadła mu w oko i to z wzajemnością. Choć już po chwili złapali ze sobą świetny kontakt, ku zaskoczeniu telewidzów, ich wątek potoczył się w zupełnie nieoczekiwanym kierunku. Piotr świadomie nie przyznał się Reginie, że jest żonaty i wykorzystał ją do planu Budrewicza uzależnionego od hazardu. 

Wielki dramat w serialu "Barwy szczęścia" 

Biznesmen przyznał kobiecie ogromny kredyt przeznaczony rzekomo na wybudowanie parku rozrywki. Szybko jednak okazało się, że było to jednym wielkim kłamstwem, z którego odkryciem ciężko było się kobiecie pogodzić. Zamiarem Budrewicza było pozostawienie Reginy z niewyobrażalnym długiem do spłacenia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zbulwersowana kobieta będzie szukała zemsty wobec Piotra, na którym tak się zawiodła. W 2063. odcinku Regina uda się do mieszkania Walawskiego, rzekomo tylko z nim porozmawiać, jednak sprytnie wykorzysta fakt, gdy w mieszkaniu pojawi się Zosia.

Kobieta specjalnie odegra scenę, którą zasugeruje, że ma z nim romans. Żona Piotra nie będzie kryła swojego zaskoczenia, ale i przede wszystkim oburzenia. Cała sytuacja sprawi, że nad małżeństwem zawiśnie wielki znak zapytania. Być może to zajście przeleje szalę goryczy i małżonkowie zadecydują o rozwodzie. Zaciekawieni widzowie już niedługo przekonają się, jaki będzie finał intrygi Reginy.  

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Szokujący sekret Violetty Villas. Gdy nikt nie patrzył klęczała na GWOŹDZIACH. To, co jeszcze robiła zjeży wam włosy na głowie
  2. Tak szczera Anna Jantar nigdy nie była! Tuż przed śmiercią wyznała bolesną prawdę o swojej córce, Natalii. Jej słowa zmrożą wam krew w żyłach
  3. Tego widoku długo nie zapomnicie. Zdjęcia Marty Kaczyńskiej w bikini sprzed lat rozgrzeją was do czerwoności
  4. Ostatni raz widzieliśmy Sławomira? Jego żona publicznie oświadczyła, że go zamorduje, jak wrócą do domu, nagranie w sieci
  5. Nie żyje aktor hitowego serialu na Polsacie, który uwielbiały miliony. Ogromna tragedia, miał tylko 38 lat
  6. Tak mieszka Małgorzata Kożuchowska. Widok wartej kilka milionów willi powali was na kolana (FOTO)

Źródło: SE

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News