Barwy Szczęścia to znany i lubiany serial emitowany przez Telewizję Polską. Widzowie telewizyjnej dwójki od przeszło 11 lat chętnie i wiernie śledzą losy bohaterów. W najbliższych odcinkach czekają ich jednak prawdziwe chwile grozy. Co się stanie?

Barwy Szczęścia w ostatnim czasie często zaskakiwały widzów tragicznymi zdarzeniami – samochód utopiony w wodzie, zaginięcia, morderstwa, porwania, uwięzienie w domku w górach, poronienie. Wszystkie te sytuacje sprawiły, że telewidzowie o słabych nerwach bez wątpienia przeżywali trudne chwile. Niestety, to jeszcze nie koniec złej passy. Już w najbliższych odcinkach serialu dojdzie do tragicznego morderstwa.

Barwy Szczęścia – Borys i Regina mają krew na rękach?

Regina (grana przez aktorkę Kamilę Kamińską) ma bardzo chorego męża. Chcąc ukrócić jego cierpienia, poprosi Borysa o pomoc. W 1933 odcinku będziemy mogli usłyszeć od pary tajemniczy dialog.

– Sprawdzałam twoją dyskrecję, bo potrzebowałam zaufanej osoby
– O co ci chodzi?
– O mojego męża. Widziałeś w jakim jest stanie? On nigdy z tego nie wyjdzie. A potem będzie jeszcze gorzej… To takie uwłaczające, że ja muszę cię o to prosić… Ale to jego decyzja, żeby nie było – rozpocznie rozmowę Regina.

 

Nagła zmiana planów

Regina w pewnym momencie dojdzie do wniosku, że chce jednak namówić męża, aby ten zawalczył o swoje życie i nie rezygnował z walki. Niestety, pomysł ten pojawił się za nieco późno.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Znani aktorzy, którzy znaleźli miłość na planie filmowym [ZDJĘCIA]

Adam umrze, a osobą, która zostanie oskarżona o jego śmierć, będzie Borys. To on jako ostatni odwiedził mężczyznę przez jego śmiercią, w związku z czym wzbudził podejrzenia i zainteresował opiekunkę Adama, męża Reginy.

Okaże się, że Borys nie przyłoży ręki do śmierci Adama, a spisze jedynie jego ostatnie słowa kierowane do żony. Udowodnić swoją niewinność będzie mu jednak trudno. Córka zmarłego z pierwszego małżeństwa Adama oskarży Borysa o brutalne morderstwo. Czy uda mu się wywinąć od tak poważnych zarzutów? Tego dowiemy się jedynie śledząc następne odcinki serialu Barwy Szczęścia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tajemnicza kobieta w życiu Kaczyńskiego. Są blisko od lat
  2. Był „bohaterem” materiału TVN o nazistach. Teraz startuje w wyborach jako numer jeden
  3. Uważajcie na swoich bliskich. Naciągacze zbijają fortunę na naiwnych seniorach
  4. Jak zorganizować imprezę pożegnalną? Spraw komuś fantastyczną niespodziankę
  5. Skatowany pies, kot wyrzucony przez okno, czyli dlaczego tutaj jest tyle okrucieństwa

Najbardziej idiotyczne seriale w polskiej telewizji [ZDJĘCIA]