Barwy szczęścia: Ulubiona aktorka odchodzi z serialu. Grała tam od 11 lat

Barwy szczęścia: Ulubiona aktorka odchodzi z serialu. Grała tam od 11 lat

Barwy szczęścia to kultowy serial. Nikt się nie spodziewał, że to ostatnie odcinki z  udziałem jednej z najsłynniejszych aktorek. Widzom ciężko będzie się pożegnać z bohaterką, która od 2007 roku grała w popularnej produkcji.

Honorata Witańska odchodzi z "Braw szczęścia" po ponad 10 latach pracy. To ogromne zaskoczenie dla fanów serialu i TVP. Aktorka przez lata wcielała się w rolę Magdy Zwoleńskiej, która na stałe zagościła w sercach widzów. Niestety ostatni odcinek z jej udziałem został już wyemitowany. Witańska odgrywała swoją rolę już od 2007 roku. Od tego czasu wiele się zmieniło.

Honorata Witańska opuszcza "Barwy szczęścia" w TVP

Witańska pożegnała się z fanami poprzez media społecznościowe. Na Instagramie zamieściła wzruszający wpis, który poruszył użytkowników. Pożegnania zawsze są trudne zwłaszcza po latach pracy. Aktorka opublikowała bardzo smutną wiadomość. - Moja bohaterka przez lata walczyła o znalezienie dla siebie miejsca. Poprzez związki, podróże i popełniane błędy Magda dojrzewała i wzrastała na Waszych oczach. Robiłam wszystko, aby dawać jak najwięcej tytułowego szczęścia; starałam się znajdować dla niej jak najwięcej powodów do radości, mimo iż scenarzyści doświadczał ją solidnie i nie ułatwiał walki o miłość. Pomimo gorzkiego zakończenia jej losów, pragnę zostawić ją z uśmiechem na twarzy - wyznała Witańska. Aktorka wyznała również za kim będzie tęskniła najbardziej. Jej szczere podziękowania wzruszył wszystkich. Nikt nie spodziewał się, że w serialu "Barwy szczęścia" będzie mogło zabraknąć Magdy Zwoleńskiej. - To Wasza sympatia napędzała i napędza mnie do pracy. Po cichu liczę, że zostaniecie ze mną dłużej, bo Was potrzebuję. Bo bez Was moja praca nie ma sensu. Obiecuję, że jeszcze wiele będę miała Wam do zaoferowania i że dostarczę Wam całej palety barw wzruszeń, śmiechu i oczywiście - szczęścia - pożegnała się Witańska.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
    1. Anna Mucha nie ma litości. Zmiażdżyła Justynę Żyłę
    2. Śmierć ojca Zbigniewa Ziobry. Przesłuchano kardiochirurga
    3. Miliony kierowców będą wściekłe! Rząd przygotował kontrowersyjny projekt
Źródło: kultura.onet.pl Następny artykuł