asd
Fot. Instagram/Barwy Szczęścia
Patryk Korzec - 24 Grudnia 2018

Fani Barw Szczęścia w furii! Gwiazda serialu oskarżona o niewybaczalną zbrodnię

"Barwy szczęścia" jako kultowa produkcja Telewizji Polskiej wciąż nie przestaje zaskakiwać swoich widzów. Nagłe zwroty akcji i zaskakujące wątki nie są niczym nowym, teraz jednak fani wpadli w prawdziwy szał. Uwielbiana gwiazda została oskarżona o jedną z najstraszniejszych zbrodni, jakiej dopuścić się może człowiek. 

"Barwy szczęścia" początkowo nazywane były nieudaną podróbką kultowego "M jak miłość", jednak produkcja TVP przez wszystkie lata emisji zdecydowanie udowodniła swoją wartość i przekonała do siebie tysiące Polaków. Obecnie każdy odcinek generuje potężne wyniki oglądalności i przynosi wielkie zyski stacji. Twórcy bezustannie dbają o ciągły rozwój perypetii bohaterów i raz po raz zapewniają Polakom zgromadzonym przed telewizorami niespodziewane zwroty akcji, niewiarygodne wydarzenia i sytuacje, które nie sposób jest przewidzieć. Tym razem jednak posunęli się trochę za daleko, a widzowie stracili cierpliwość - bohater, który podbił serca fanów, oskarżony został o coś naprawdę przerażającego.

Niepokojąca sytuacja Mirka i Luizy

Domowa sytuacja Mirka i Luizy pogarsza się z dnia na dzień, Sebastian więc nie może pozostać obojętny na nieszczęście dzieci - udało mu się zorganizować im półkolonie, które prowadzić ma ksiądz Tadeusz. Duchowny jest jedną z ulubionych postaci produkcji TVP, a pod jego okiem wydawało się, że dzieci będą mogły spokojnie cieszyć się i bawić ze swoimi równolatkami. Szybko jednak okaże się, że nie wszystko jest takie proste, jak mężczyznom się wydawało. Dzieci coraz rzadziej będą decydowały się korzystać z przywileju - ze względu na Damiana oraz Mirka, który z głodu dopuścił się kradzieży kotletów. Wstyd nie będzie pozwalał im pokazywać się księdzu na oczy, wtedy ten postanowi odwiedzić ich w domu, gdzie dojdzie do niewiarygodnej sytuacji.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Andrzej GrabowskiPolsat: Groźne wypadki gwiazd stacji. Prawdziwe dramaty na drogachCzytaj dalej

Ksiądz Tadeusz z serialu "Barwy szczęścia" oskarżony o pedofilię

Niezwykle przyjazny i czuły ksiądz zacznie rozmawiać po przyjacielsku z Mirkiem pod nieobecność jego pijanego ojca. - Mirek! Poczekaj. A co ty na to, żebym sam porozmawiał z twoim ojcem? Może mi będzie trudniej odmówić. Jak myślisz, tak? Naprawdę, nie ma się czego wstydzić - będzie uspokajał roztrzęsionego chłopca. Później niestety zdecyduje się na bardzo kontrowersyjne zachowanie - przytuli do siebie małego chłopczyka, co z daleka będzie wyglądało bardzo dwuznacznie i niepokojąco. Polacy, którzy w ostatnim czasie są szczególnie wyczuleni na takie zachowania ze strony księży, natychmiast pojawić się mogą bardzo poważne oskarżenia. Na domiar złego wszystko sfotografuje z daleka Damian, a jego zdjęcia postawią młodego księdza w bardzo złym świetle. Już w najbliższych odcinkach dojść może do tragicznego linczu na księdzu.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda TVN została brutalnie zgwałcona. Nie żyje jej oprawca
  2. Janowski ujawnia kulisy programu Jaka to melodia. „Żal mi ludzi”
  3. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
  4. Ile zarabia Małgorzata Foremniak? Zarobki ma bajeczne
  5. Justin Bieber został ojcem! Radosną nowiną pochwalił się na Instagramie
Dziecko RossmannaRossmann powinien to nagłaśniać! Kosmetyki niebezpieczne dla dzieci w sprzedażyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News