Tragiczna śmierć w Barwach Szczęścia! Główna aktorka nie wystąpi już w serialu

Tragiczna śmierć w Barwach Szczęścia! Główna aktorka nie wystąpi już w serialu Źródło: Fot. "Barwy szczęścia" TVP

Barwy Szczęścia to jeden z najpopularniejszych seriali emitowanych w Telewizji Polskiej. Już od 11 lat telenowela dostarcza wrażeń milionom telewidzów, którzy śledzą losy sześciu rodzin zamieszkujących osiedle "Pod Sosnami". Niedawno serial powrócił do polskich domów. Nowy sezon rozpoczyna się szokującą śmiercią jednej z głównych bohaterek.

Barwy Szczęścia wróciły po wakacjach na antenę Telewizji Polskiej dokładnie 27 sierpnia. Fani serialu mogli być pozytywnie zaskoczeni, ponieważ nowe odcinki pojawiły się na tydzień przed oficjalnym startem jesiennej ramówki TVP. W najbliższych odcinkach dojdzie do tragicznych zdarzeń. Jedna z głównych bohaterek poniesie tragiczną śmierć.

Barwy Szczęścia: śmierć głównej bohaterki

W przyszłotygodniowych odcinkach Beata, Grześ, Domagała i mama Beaty wyjadą na narty. Ich podróż zakończy się jednak dramatycznie. Darek podczas rozmowy telefonicznej z Krzysztofem usłyszy odgłosy wypadku. Auto, którym podróżowali wjechało w drzewo. Sprawcą wypadku będzie ukochany Beaty. Matka Beaty zginie na miejscu, a jej córka dozna ciężkich obrażeń głowy. Radecki będąc w ciężkim szoku oddali się z miejsca tragedii. W celu uratowania syna Saganowskiej, Darek okłamie policję. Poda się za ojca chłopca i zabierze go do domu, tym samym mały będzie mógł uniknąć pogotowia opiekuńczego. Niezadowolenia z obrotu spraw nie krył Władek. - Wiem, że chciałeś dobrze, ale w świetle prawa uprowadziliśmy go… - Musimy mu pomóc, póki Beata nie wróci do zdrowia! - A jak nie wróci? Grześ będzie bardzo mocno przeżywał to, że Beata pozostaje nieprzytomna w szpitalu. Wszyscy udadzą się odwiedzić mamę Grzesia. Janicki zostanie wzięty za chłopca ojca. Darek nie zaprzeczy personelowi szpitala, co spotka się z dezaprobatą Cieślaka.

Kiedy nowe odcinki Barw Szczęścia?

Barwy Szczęścia można śledzić w telewizyjnej Dwójce trzy razy w tygodniu. Nowe odcinki emitowane są codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 20:10. Serial można również śledzić w serwisie VOD TVP, gdzie można uzyskać przedpremierowy dostęp do nowych odcinkówserialu. ZOBACZ TAKŻE
  1. Mariusz Pudzianowski poprosił o pomoc specjalistów. Jest źle
  2. Monika Zamachowska żaliła się, że nie ma pieniędzy. A na to ją stać?!
  3. Klan osiągnął szczyt żenady? Internauci szydzą z absurdalnej sceny w serialu
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News