Straszna diagnoza zrujnowała im życie. U dziecka uwielbianej postaci "Barw Szczęścia" lekarze odkryli przerażającą chorobę

Straszna diagnoza zrujnowała im życie. U dziecka uwielbianej postaci "Barw Szczęścia" lekarze odkryli przerażającą chorobę Źródło: TVP2

"Barwy Szczęścia" znów zaskoczą telewidzów. Straszliwa diagnoza w serialu sprawi, że trudno będzie oglądać serial bez emocji. To kolejna tragedia w życiu tej pary.

Serial "Barwy Szczęścia" nigdy nie zawodzi i wciąż wprowadza u widza emocje, po których ciężko jest się pozbierać. Tym razem nie będzie inaczej, ponieważ w życiu tych bohaterów znów nadejdą gorsze dni. Fani serialu mogą być bardzo niepocieszeni, bowiem akurat ta para ma za sobą już naprawdę wiele nieprzyjemnych doświadczeń. Okropna diagnoza wstrząśnie widzami. 

Wielkie emocje w serialu "Barwy Szczęścia" 

Już niedługo, w premierowych odcinkach w życiu lubianych przez wielu bohaterów wydarzy się coś nieprzewidywalnego. Po ostatnich wydarzeniach Urszula (Bożena Stachura) zgodzi się, by udać się na wizytę do psychiatry, która okaże się dla niej bardzo znacząca. U matki Julity (Katarzyna Sawczuk) lekarze wykryją schizofrenię, co strasznie przybije ciężarną. Żona piłkarza nie będzie w stanie poradzić sobie z tak przytłaczającą informacją. Kobieta zacznie obawiać się, że ona również jest zagrożona i w przyszłości może zachorować na schizofrenię.  

Dziecko pary może zachorować?  

Podczas jednej z nocy, Julita obudzi się z przeraźliwym krzykiem. Wybudzi swojego ukochanego Józka (Patryk Pniewski) i opowie mu o swoim koszmarze. Wyzna również, że czuje, że z ich dzieckiem dzieje się coś złego. Piłkarz postanowi nie zwlekać ani minuty dłużej i jak najszybciej udać się z ukochaną do szpitala, by tam zbadał ją lekarz.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Po wykonaniu niezbędnych badań. Specjalista uspokoi Julitę i zapewni parę, że z dzieckiem jest wszystko w jak najlepszym porządku. Słowa lekarza nie sprawią jednak, że żona Józka odetchnie z ulgą, a jej głowę wciąż będą zaprzątały zmartwienia w związku z chorobą.  

- Musisz się wyciszyć i uspokoić - zwróci się do Julity Józek.  

- Jak mam się uspokoić, wiedząc, że moja mama już nigdy nie będzie zdrowa? A jeśli nasze dziecko też zachoruje na schizofrenię? - zapyta sfrustrowana Julita.  

Ten splot zdarzeń sprawi, że bohaterowie będą musieli się zmierzyć z kolejnymi wyzwaniami. Okazuje się, że widzowie nie będą mieli powodów do znudzenia.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. To, jak potraktowano Roksanę Węgiel w Izraelu przechodzi ludzkie pojęcie! Takiego skandalu nie było jeszcze na Eurowizji nigdy. Będziecie w szoku
  2. Żona Grzegorza Ciechowskiego bezwzględnie ZMIAŻDŻYŁA m.in. Małgorzatę Rozenek! Jej słowa wprawiły wszystkich w osłupienie
  3. Po 9 latach prokuratura wskazała winnego katastrofy w Smoleńsku. Znamy nazwisko
  4. Nadchodzi prawdziwa groza. Nawet tragedie i katastrofy z wizji Jackowskiego są mniej przerażające
  5. Wiatr 80 km/h uderzy w Polskę! Potężne burze i alerty IMGW już dzisiaj
  6. Potężne trzęsienie ziemi!

Źródło: SE

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News