Tragiczna śmierć w serialu "Barwy szczęścia"! To koniec, fani załamani

Tragiczna śmierć w serialu "Barwy szczęścia"! To koniec, fani załamani Źródło: VOD TVP

"Barwy szczęścia" w nowym roku zaprezentują wiele nieoczekiwanych rozstrzygnięć. Miłośnicy serialu zbliżającego się wielkimi krokami do swojego jubileuszowego, dwutysięcznego odcinka, będą już na dniach musieli pogodzić się ze śmiercią jednej z postaci. Niestety, będzie to równoznaczne z zakończeniem wielkiej historii miłosnej. 

"Barwy Szczęścia" już niedługo zakończą wątek, który w ostatnich miesiącach elektryzował miliony telewidzów. Fani nie mogą uwierzyć, że producenci zadecydowali się rozwiązać całą sytuację poprzez uśmiercenie bohaterki. Cały ciąg wydarzeń prowadzących do nieuchronnej tragedii będzie zwiastował, że miłość pomiędzy zakochanymi może nie wytrzymać takiej ilości problemów.

"Barwy szczęścia" - tragiczna śmierć zakończy wielką miłość

Uczucie, które rosło przez wiele odcinków między Kajtkiem a Oliwką, wyjątkowo emocjonowało telewidzów. Sympatycy ich relacji będą jednak musieli pogodzić się z najgorszym. Młodzi zakochani przeżyją coś, co raz na zawsze postawi kropkę na końcu zdania, jakim była ich miłość. W kilku ostatnich odcinkach para przeżyła prawdziwy kryzys. Laurze udało się wrobić młodą Zborowską w układy ze sponsorami, a Justin też robił swoje. Cały czas nakręcał przyjaciela przeciwko jego dziewczynie, co doprowadziło do sytuacji, w której para zupełnie nie mogła się porozumieć. Wszystko zakończyło się rozstaniem, ale widzowie nie przestali tracić nadziei, że młodzi jeszcze się zejdą. Takiej nadziei nie tracił również Kajtek, który ciągle myśli o swojej ukochanej. Niestety w najbliższych odcinkach okaże się, że parze nie jest pisana żadna wspólna przyszłość. Wszystko zapoczątkują nieciekawe wydarzenia w "Grand Szalet", gdzie po raz pierwszy na imprezach nastolatków pojawią się twarde narkotyki.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ W obliczu narastającego napięcia między młodymi ludźmi dojdzie do tragedii. Mia, nie będąc już w stanie dalej znosić miłosnych podstępów Justina, przedawkuje narkotyki, co doprowadzi do jej śmierci. Przyjaciele spotkają się wspólnie na pogrzebie, po którym Kajtek wspólnie z Oliwką udadzą się do mieszkania przyjaciółki. Podczas pakowania jej rzeczy dojdzie między nimi do ostatecznego zakończenia wszystkiego, co do tej pory było między nimi. - Czyli... to koniec? - zapyta Kajtek. - Koniec - Oliwka nie pozostawi złudzeń, co do ich wspólnej przyszłości. Chłopak nie będzie chciał dopuścić do definitywnego rozstania i wyzna ukochanej miłość. Jednak ona nie będzie w stanie kontynuować związku po tym wszystkim przez co przeszli w ciągu ostatnich kilku tygodni. ZOBACZ TAKŻE
  1. Wojciechowska zrobiła to w tajemnicy przed wszystkimi. Jej córka ma nowe rodzeństwo 
  2. Ogłoszenie Lidla PORAZIŁO Biedronkę! Klienci pędzą na zakupy 
  3. Ile zarabia Katarzyna Figura? Zarobki gwiazdy wprawiają w osłupienie
  4. Katarzyna Warnke: wiek gwiazdy zaskakuje. Jej mąż jest dużo młodszy
  5. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana 
  [view-gallery id=333487
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News