Fani Barw Szczęścia głęboko wstrząśnięci. Uwielbiana postać oskarżona o mordestwo

Fani Barw Szczęścia głęboko wstrząśnięci. Uwielbiana postać oskarżona o mordestwo

"Barwy Szczęścia" wzbudzą w najbliższym odcinku ogromne emocje. Żona Andrzeja Tomali będzie widziała jak mąż umiera na jej oczach. Nie dość, że będzie musiała zmierzyć się z rodzinną tragedią, to jeszcze będzie wysłuchiwała wielkich nieprzyjemności.

"Barwy szczęścia" mocno zaskoczą widzów w najbliższych odcinkach. Twórcy popularnego serialu przewidzieli w nim śmierć jednego z bohaterów! Jakby tego było mało na owdowiałą żoną posypią się z tego tytułu wielkie gromy.

Barwy Szczęścia - niespodziewany zwrot

Serialowy Andrzej Tomala (grany przez Bartłomieja Nowosielskiego) występował w produkcji od 2013 roku. Zmagał się z nadwagą, ale czynił wszystko, by niekorzystną sylwetkę zmienić. Nie zawsze mógł jednak liczyć na swoją żonę Sabinę (wciela się w nią Barbara Kurzaj). Kobieta miała czas, w którym źle traktowała męża, ciągle wytykając mu sporą wagę. Pozwoliła sobie nawet na zdradę. Znienacka będzie musiała radzić sobie bez niego. Kiedy wydawało się, że wszystko zmierza ku dobremu, że Tomala radzi sobie na treningach, dzięki którym zrzuca zbędne kilogramy, cały plan runął jak domek z kart. Mężczyzna zaczął znów imponować żonie, para zbliżyła się. Tomala tracił kilogramy dzięki chodzeniu na zajęcia taneczne.

Bohater przejdzie zawał. Nie wyjdzie z niego

Na jednych z nich nie wytrzyma jednak tempa. W odcinku 1959 niespodziewanie osunie się na ziemię. Akcja ratunkowa na niewiele się zda. Portal "Świat Seriali" donosi, że Andrzej wypowie swoje ostatnie słowa tuż przez akcją na stole operacyjnym.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Jestem szczęściarzem, że pojawiłaś się w moi życiu. Ty i Majeczka jesteście dla mnie najważniejsze. Pożegnaj ode mnie mamę i powiedz jej, że... - powie. Zdesperowana żona wykrzyknie jedynie: - Andrzej! Ty nie możesz umrzeć! Potrzebujemy cię! Lekarze stwierdzą, że u pacjenta wystąpił krwotok, którego nie udało się zatamować. - Nie cierpiał, umarł pod narkozą - powie lekarz. Dla wdowy będzie to zaledwie początek jej problemów. Sabina zacznie żałować, że tak ostro traktowała męża. Będzie bała się przyjść na pogrzeb - rodzina mężczyzny oskarży ją o zabicie Tomali! Jak kobieta poradzi sobie z ciągiem fatalnych zdarzeń? Tego póki co nie wiemy. Zalecamy wnikliwe oglądanie popularnego serialu.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Twórcy serialu „Barwy Szczęścia” zgotowali widzom piekło! Łzy leją się strumieniami
  2. Serial w telewizji publicznej bije rekordy popularności. Co słychać u bohaterów „Barwy szczęścia”?
  3. Zamykają je żywcem w "grobach". Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  4. Znaki zodiaku POLSKICH gwiazd. Z kim dzielisz los?
  5. Barwy szczęścia: Ulubiona aktorka odchodzi z serialu. Grała tam od 11 lat
Następny artykuł