„Barwy szczęścia” z pewnością zdobyły swoją popularność dzięki ciekawemu scenariuszowi i charakterystycznym postaciom. Właśnie pojawiła się informacja, że jeden z głównych bohaterów umiera. Fani są zdruzgotani i pytają, co się wydarzy później.

Barwy szczęścia” pojawiają się na antenie TVP od 2007 roku. Dzięki temu widzowie zżyli się z bohaterami i każda wiadomość z planu o odejściu jednego z nich, spotyka się z ogromnymi emocjami. Okazuje się, że Andrzej Tomala – najsympatyczniejszy z bohaterów umrze. Znamy szczegóły zakończenia wątku aktora. Dla wielu jest niezwykle wzruszający.

Co się wydarzy w serialu „Barwy szczęścia”? Umrze Andrzej, Sabina w żałobie

Między nim a Sabiną bywało różnie. Zakochali się bez pamięci, jednak musieli się wielokrotnie zmierzyć z cierpieniem. Jej przeszłość Andrzej zaakceptował – pokochał jej syna z pierwszego małżeństwa. Po kilku wspólnych latach przebojowa fryzjerka zaczęła mu zarzucać, że ten… jest za gruby. Wpadła w ramiona innego mężczyzny i wszystko zwiastowało koniec.

Andrzej wybaczył Sabinie zdradę. Oboje postanowili spróbować raz jeszcze. Kobieta postanowiła zapisać siebie i męża na lekcje tańca. Na sali ćwiczeń doszło do tragicznego wypadku. Mężczyzna nie wytrzymał wysiłku i… dostał zawału serca.

Gdy mężczyzna obezwładniony leżał na parkiecie, Sabina próbowała walczyć o jego życie.

– Andrzejku, Andrzejku… Andrzej! – krzyczała kobieta.

– Chyba nie dam rady… – odpowiedział ostatnim tchem mężczyzna.

– Co ty opowiadasz? Dasz radę – krzyczała zrozpaczona.

– Kocham was. Maja jest najważniejsza – odpowiedział wzruszająco.

W kolejnym odcinku okaże się, że będąc w szpitalu nie uda się uratować Andrzeja. Podczas skomplikowanej operacji umrze na stole pod nożem chirurga. Sabina nie będzie potrafiła sobie poradzić w nowej sytuacji. Kobieta będzie się obwiniała za śmierć ukochanego, wspomni także czas, kiedy nie była wobec niego lojalna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Barbara Kurdej-Szatan przegrywa z groźną chorobą? Jej leczenie może szokować!

Jak będzie wyglądał scenariusz bez Andrzeja? Zdruzgotani fani serialu „Barwy szczęścia” pytają, w jaki sposób Sabina poradzi sobie z utratą męża. Fryzjerka będzie miała problem z wytłumaczeniem córce, co się wydarzyło. Sama będzie się obwiniała za śmierć ukochanego. W trudnych chwilach będzie mogła liczyć na wsparcie przyjaciół i byłego męża. Kolejny odcinek serialu już w najbliższy poniedziałek.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Żona gwiazdy TVP w szpitalu! Pilna operacja, lekarze walczyli o jej życie i zdrowie
  2. Wielu będzie dziś mówić o tym, co zrobił Michał Szpak. Wszystko w siedzibie TVP
  3. Opublikowano ZAKAZANY film, który TVP próbowało ocenzurować! Wszystko wyciekło, panika w PiS
  4. Nie mam ochoty się kochać ze swoim facetem. Oto 10 skutecznych porad
  5. Znaki zodiaku podpowiadają: oto sześć najbardziej toksycznych relacji

"Czterej pancerni i pies": Jak oni się zmienili! Niektórych aktorów nie poznacie

Zobacz również