Najsympatyczniejszy bohater Barw Szczęścia umiera. Fani zdruzgotani

Najsympatyczniejszy bohater Barw Szczęścia umiera. Fani zdruzgotani Źródło: yt/TVP

"Barwy szczęścia" z pewnością zdobyły swoją popularność dzięki ciekawemu scenariuszowi i charakterystycznym postaciom. Właśnie pojawiła się informacja, że jeden z głównych bohaterów umiera. Fani są zdruzgotani i pytają, co się wydarzy później.

"Barwy szczęścia" pojawiają się na antenie TVP od 2007 roku. Dzięki temu widzowie zżyli się z bohaterami i każda wiadomość z planu o odejściu jednego z nich, spotyka się z ogromnymi emocjami. Okazuje się, że Andrzej Tomala - najsympatyczniejszy z bohaterów umrze. Znamy szczegóły zakończenia wątku aktora. Dla wielu jest niezwykle wzruszający.

Co się wydarzy w serialu "Barwy szczęścia"? Umrze Andrzej, Sabina w żałobie

Między nim a Sabiną bywało różnie. Zakochali się bez pamięci, jednak musieli się wielokrotnie zmierzyć z cierpieniem. Jej przeszłość Andrzej zaakceptował - pokochał jej syna z pierwszego małżeństwa. Po kilku wspólnych latach przebojowa fryzjerka zaczęła mu zarzucać, że ten... jest za gruby. Wpadła w ramiona innego mężczyzny i wszystko zwiastowało koniec. Andrzej wybaczył Sabinie zdradę. Oboje postanowili spróbować raz jeszcze. Kobieta postanowiła zapisać siebie i męża na lekcje tańca. Na sali ćwiczeń doszło do tragicznego wypadku. Mężczyzna nie wytrzymał wysiłku i... dostał zawału serca. Gdy mężczyzna obezwładniony leżał na parkiecie, Sabina próbowała walczyć o jego życie. - Andrzejku, Andrzejku... Andrzej! - krzyczała kobieta. - Chyba nie dam rady... - odpowiedział ostatnim tchem mężczyzna. - Co ty opowiadasz? Dasz radę - krzyczała zrozpaczona. - Kocham was. Maja jest najważniejsza - odpowiedział wzruszająco. W kolejnym odcinku okaże się, że będąc w szpitalu nie uda się uratować Andrzeja. Podczas skomplikowanej operacji umrze na stole pod nożem chirurga. Sabina nie będzie potrafiła sobie poradzić w nowej sytuacji. Kobieta będzie się obwiniała za śmierć ukochanego, wspomni także czas, kiedy nie była wobec niego lojalna.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Jak będzie wyglądał scenariusz bez Andrzeja? Zdruzgotani fani serialu "Barwy szczęścia" pytają, w jaki sposób Sabina poradzi sobie z utratą męża. Fryzjerka będzie miała problem z wytłumaczeniem córce, co się wydarzyło. Sama będzie się obwiniała za śmierć ukochanego. W trudnych chwilach będzie mogła liczyć na wsparcie przyjaciół i byłego męża. Kolejny odcinek serialu już w najbliższy poniedziałek.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Żona gwiazdy TVP w szpitalu! Pilna operacja, lekarze walczyli o jej życie i zdrowie
  2. Wielu będzie dziś mówić o tym, co zrobił Michał Szpak. Wszystko w siedzibie TVP
  3. Opublikowano ZAKAZANY film, który TVP próbowało ocenzurować! Wszystko wyciekło, panika w PiS
  4. Nie mam ochoty się kochać ze swoim facetem. Oto 10 skutecznych porad
  5. Znaki zodiaku podpowiadają: oto sześć najbardziej toksycznych relacji
Następny artykuł