Dramat bohaterki Barw Szczęścia. Nie żyje najbliższa jej osoba

Dramat bohaterki Barw Szczęścia. Nie żyje najbliższa jej osoba

Barwy Szczęścia od wielu lat zdobywają coraz większą popularność u widzów TVP. Wielu przyznaje, że dzięki prawdziwym postaciom i ciekawym aktorom każdego dnia zaciekawieni siadają przed telewizorami. Sabina - jedna z głównych postaci - nie miała łatwego życia. Gdy poznała Andrzeja, zdawało się, że wszystko się ułoży. W najbliższym odcinku przeżyje prawdziwy dramat.

Barwy Szczęścia zszokują dziś wszystkich! Jeden z ulubionych bohaterów - Andrzej - umrze. Do śmierci doprowadzi żona, która będzie krytykowała jego wagę. Gdy ten zdecyduje się zacząć treningi tańca, dojdzie do tragedii. Czy Sabina pozbiera się po śmierci Tomali?

W serialu Barwy Szczęścia dojdzie do tragedii. Dlaczego umarł Tomala?

Andrzej zmaga się z otyłością. Sabina postanowiła, że wywrze presję na mężu i zmusi go do treningów. Podczas lekcji tańca mężczyzna dostanie zawału i zostanie natychmiast przewieziony do szpitala. - Jestem szczęściarzem, że pojawiłaś się w moi życiu. Ty i Majeczka jesteście dla mnie najważniejsze. Pożegnaj ode mnie mamę i powiedz jej, że... - powie ostatnie zdanie w stronę Sabiny. Operacja będzie dla Andrzeja jedynym ratunkiem. Podczas niej dojdzie jednak do komplikacji i mężczyzna umrze. Sabina nie będzie mogła sobie wybaczyć tego, co zrobiła. Fryzjerka miała już dość otyłego męża. Zaczęła zwracać uwagę na innych mężczyzn. Wkrótce wdała się w romans z Tomkiem. Postanowiła jednak zawalczyć o małżeństwo i wróciła do Andrzeja. Ten zaczął regularnie ćwiczyć i schudł kilka kilogramów. Para zakochała się w sobie na nowo, a uczucie, które się między nimi tliło zapowiadało, że najgorsze mają za sobą.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Sabina i Andrzej wybrali się na lekcje tańca. Właśnie tam rozegrał się dramat małżeństwa. Teraz Sabina będzie musiała samotnie poradzić sobie z wychowywaniem dzieci. Oprócz tego, ogromna trauma po tym, jak potraktowała męża nie da jej spokoju. Policja będzie podejrzewała, że to właśnie ona doprowadziła do śmierci. Scenarzyści z pewnością przygotowali ciekawy wątek dla postaci Sabiny. Widzowie jednak będą tęsknić za sympatycznym Andrzejem.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Aktorzy serialu TVP mieli romans na planie. Teraz rozgrywa się ich dramat
  2. Koszmar aktorki serialu TVP. Alkoholizm, narkotyki, depresja
  3. Widzowie Voice of Poland wściekli! TVP ich oszukało
  4. Znaki zodiaku i ich wymarzone prezenty. Sprawdź, jak ich uszczęśliwić
  5. Zamykają je żywcem w “grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy
Następny artykuł