Nagły zwrot! Bohaterowie Barw Szczęścia rozwodzą się?!

Nagły zwrot! Bohaterowie Barw Szczęścia rozwodzą się?! Źródło: Screen/Barwy szczęścia

"Barwy szczęścia" przygotowały dla swoich fanów nagły zwrot akcji, którego nie dało się przewidzieć. Wszystko wskazuje na to, że uwielbiane serialowe małżeństwo już wkrótce zakończy się rozwodem.

"Barwy szczęścia" od lat walczą o tytuł najlepszego serialu Telewizji Polskiej, który imponować by mógł wynikami oglądalności. Przez wielu format uważany jest za kopię "M jak miłość", mimo wszystko jednak również udało mu się znaleźć sporą grupę wiernych odbiorców. Zapewnia TVP znaczne zyski, a twórcy stają na głowach, by nie zanudzić fanów. 

Tym razem po raz kolejny czeka nas niespodziewany zwrot akcji, który wprawi wszystkich w osłupienie. Jak się okazuje, "Barwy szczęścia" zaskoczyć chcą wszystkich bardzo poważnym konfliktem w małżeństwie Piotra i Zosi. Uwielbiana przez fanów para od dawna nie może się porozumieć, a teraz wszystko wskazuje na to, że już wkrótce dojść może do rozwodu

Konflikt między Piotrem i Zosią jest coraz poważniejszy

Uwielbiane przez widzów serialowe małżeństwo przechodzi ostatnio bardzo poważny kryzys. Piotr ciągle przebywa poza domem i organizuje spotkania po godzinach pracy, czego nie może już dłużej znieść jego żona. Gdy kolejny raz Walawski powie jej, że zamierza spędzić wieczór na załatwianiu spraw służbowych na mieście, Zosia straci cierpliwość. 

- Rozumiem jakieś dodatkowe, drobne sprawy, które musisz zrobić w domu, przy komputerze, ale ty na okrągło masz jakieś spotkania po godzinach! (...) Ostatnio traktujesz ten dom jak hotel. Wszystko jest na mojej głowie, a przypominam ci, że ja też pracuję! - wypomni mu. 

Piotr oczywiście natychmiast odgryzie się tym, że jej praca u Chowańskiego i tak mu się nie podoba, lecz to tylko zaogni napiętą atmosferę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy w serialu "Barwy szczęścia" dojdzie do rozwodu? 

Para zacznie się żywiołowo kłócić i padnie wiele przykrych słów. Zosia będzie starała się uświadomić męża, że coraz bardziej się od siebie oddalają, a ich związek przestaje mieć jakikolwiek sens. 

- Nie byliśmy nigdzie od miesięcy... Moja rola ma sprowadzać się do bycia opiekunką, kucharką i sprzątaczką?! Bo już nawet nie jestem kochanką! - wykrzyczy bliska płaczu. 

Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce dojść może do rozwodu, jeśli Piotr w końcu nie zacznie walczyć o swoje małżeństwo. Pytanie tylko, czy jemu jeszcze zależy? Już w kolejnych odcinkach przekonamy się, jak Walawski będzie chciał rozwiązać ten problem. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. To OBRZYDLIWE! Córka ukrytą kamerą nagrała, co opiekunka wyprawia z jej chorą matką. Tego aż nie da się oglądać! Nóż się otwiera w kieszeni!
  2. Cała prawda o karierze Roksany Węgiel. To, co powiedziała zwali was z nóg. Fani są w szoku!
  3. Tragedia na zachodzie Polski. Wielu mieszkańców we łzach informuje o najgorszym, spotkał ich dramat
  4. Godlewska twierdzi, że została zgwałcona ze szczególnym okrucieństwem. Porażające nagranie w sieci
  5. Koszmarny wypadek wstrząsnął mieszkańcami. TVP przekazała tragiczną wiadomość, nie żyją 4 osoby
  6. Gwiazdor "Kiepskich" Grabowski wstrząsnął fanami. Porażająca prawda o domu aktora

Źródło: Plejada

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News