Gwiazda "Barw szczęścia" przeszła przez piekło. W tle rak i rozłąka z dzieckiem

Gwiazda "Barw szczęścia" przeszła przez piekło. W tle rak i rozłąka z dzieckiem Źródło: facebook.com/Barwy Szczęścia

"Barwy Szczęścia" od 2007 roku nieprzerwanie pojawiają się na antenie TVP. W telewizyjnej "Dwójce" plejada gwiazd prezentuje kolejne losy ulubionych bohaterów tysięcy Polaków. Pośród nich jest między innymi Małgorzata Zwoleńska, którą odgrywa Adrianna Biedrzyńska. Mało kto wie, że aktorka ma za sobą ciężką przeszłość.

"Barwy Szczęścia" stały się dla niej niemalże domem. W końcu Adrianna Biedrzyńska gra w nich nieprzerwanie od 12 lat, co jest bardzo słusznym już wynikiem. Mimo wielu perypetii na planie, nawet tych najbardziej przykrych, nic nie dało w kość aktorce tak, jak życiowe perypetie. Te niestety były bardzo przykre. Sprawa jest tym bardziej ciężka i nieprzyjemna, że bolesny atak nastąpił ze strony jej córki. Poróżnione kobiety złączyła dopiero straszna choroba, która dopadła Adriannę Biedrzyńską.

"Barwy Szczęścia": Adrianna Biedrzyńska przeżyła dramat

Zaczęło się kilka lat temu, kiedy to Michalina Robakiewicz (również aktorka, znana z "Na Wspólnej", gdzie gra Sarę Gawriłow) zaatakowała swoją matkę, zarzucając jej rozpad rodziny. Kobieta oskarżyła Adriannę Biedrzyńską o to, że ta opuściła Marcina Miazgę. Ten natomiast stał się dla Biedrzyńskiej niemalże jak biologiczny ojciec - kochała go i traktowała jak pełnoprawnego rodziciela. Niechęć do matki narastała w Robakiewicz do tego stopnia, że kiedy tylko skończyła 18 lat, wyprowadziła się od niej z domu, by przenieść do Marcina Miazgi. Wówczas gwiazda serialu "Barwy Szczęścia" wpadła w szał. Adrianna Biedrzyńska zażądała zwrotu pieniędzy od córki, które łożyła na jej prywatne liceum. Wówczas jej córka po prostu urwała z nią kontakt. Przełom w ich relacji nastąpił w 2014 roku. Wówczas to Michalina Robakiewicz dowiedziała się, że jej matka jest ciężko chora. Gwiazda "Barw Szczęścia" zachorowała na nowotwór mózgu, a lekarze nie dawali jej dużych szans na przeżycie. Córka gwiazdy zrozumiała, że to mogą być ostatnie chwile na pogodzenie się.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziś są jak przyjaciółki

Robakiewicz szybko pogodziła się z matką. Mało tego - młoda aktorka wydała nawet specjalne oświadczenie, w którym dementowała wszelkie plotki na temat konfliktu z matką. Potwierdzała też, że jej stosunki z nią są bardzo dobre. Szczęście między paniami przypieczętowała wiadomość, że Biedrzyńska pokonała raka. Obecnie obie panie są sobie bardzo serdeczne i wspierają się na co dzień. Adrianna Biedrzyńska coraz częściej sięga za dzierganie na drutach, dzięki czemu z jej rąk wychodzą piękne kreacje. Mało tego - z pomocą jej córki Michaliny udało się założyć w internecie sklep, gdzie sprzedaje swoje wytwory. Za modelkę, prezentującą stroje robi oczywiście Michalina. Po dawnym piekle konfliktu i choroby nie ma dziś już śladu. - Misia założyła sklepik internetowy z moimi robótkami. Robię czapki, szaliki, swetry, sukienki, a teraz także dywan - mówi Biedrzyńska.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Legendarna piosenkarka popełniła samobójstwo. Zaplanowała je ze szczegółami
  2. Kim jest ojciec Agnieszki Chylińskiej? Tego nie spodziewali się nawet najwierniejsi fani!
  3. „To jest dla mnie smutny wywiad”. Wzruszające słowa Roberta Janowskiego o żonie
  4. Sprawdziliśmy ile kosztuje schabowy w restauracji Gessler. Dwa razy, bo za pierwszym nie mogliśmy uwierzyć
  5. Książę pokłócił się z żoną o Dianę! Krzyki i sceny w Pałacu Buckingham
  źródło: Interia Następny artykuł