Barwy szczęścia: Bohaterka serialu porwana. Jak się ta historia skończy?

Barwy szczęścia: Bohaterka serialu porwana. Jak się ta historia skończy? Źródło: screen Youtube.com

"Barwy Szczęścia" znów zaskakują. Tym razem szczęście Józka i Julity, pary starającej się o dziecko, zmąci niespodziewane porwanie kobiety. Jak skończy się ta historia?

Niespodziewana sekwencja zdarzeń, jaką serwują nam scenarzyści serialu "Barwy Szczęścia" zaintryguje wielu widzów. Popularny serial przyniesie nowe rozstrzygnięcia w ważnym dla całej fabuły wątku. Widzowie już nie mogą się doczekać następnych odcinków.

Zaskakujący zwrot w serialu "Barwy szczęścia". Zamiast radości z ciąży, porwanie kobiety

Serwis Superseriale.se.pl donosi, że w 2009 odcinku "Barw Szczęścia" rozpocznie się koszmar Józka. Mężczyzna, odgrywany przez Patryka Pniewskiego, niedługo nacieszył się wieścią o tym, że jego ukochana - Julita (w rolę której wciela się Katarzyna Sawczuk) jest w ciąży. W najbliższym odcinku okaże się, że Julita zniknęła. Jej partner nie ma pojęcia, co się mogło zdarzyć. Jedyny możliwy wniosek na tym etapie to uprowadzenie ciężarnej żony. Para zabiegała długo o drugie dziecko. Jak wiemy, ich pierwszy syn zmarł przedwcześnie, co dla rodziców było potwornie bolesnym doświadczeniem. Pragnienie rodzicielstwa narastało. Nieudane próby zajścia w ciążę wiązały się z ogromnym rozczarowaniem. Jednak, pojawiła się nadzieja. Wizyta Julity u ginekologa potwierdza jej ciążę. Lekarz prosi, by kobieta uważała na siebie i unikała sytuacji permanentnego stresu. Jak się później okaże, nie będzie to możliwe. Starania o dziecko zbiegną się w czasie z wizytą brata Józka - Jonasza. Z zapowiedzi serialu wnioskujemy, że brat z żoną przyjechali do mężczyzny w swoich sprawach. Kiedy Józek odmówi bratu pomocy ten rzuci mu złowieszczo: - Myślałem, że mi pomożesz, ale okazałeś się zwykłym sknerą! Będziesz tego żałował, ty i ta twoja księżniczka! - czytamy w zapowiedzi następnego odcinka na Superseriale.se.pl. Czy brat będzie miał wpływ na zniknięcie Julity? W 2009 odcinku serialu kobieta jadąca na spotkanie złapie "gumę". Do ciężarnej kobiety podejdzie wówczas dwóch osiłków, którzy porwą ciężarną!DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Z opisu dowiadujemy się, że Józek dowie się o wszystkim dopiero po kilku dniach. Sprawę zgłosi na policję. Po tym, co usłyszał od brata ma tylko jeden scenariusz. Pojedzie do Jonasza osobiście rozprawić się z człowiekiem, który jego zdaniem zadecydował o krzywdzie Julity. Opisywany wyżej odcinek "Barw szczęścia" zostanie wyemitowany w poniedziałek, 25 lutego, o godz. 20.10 w TVP2.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Chodakowska wystąpi w show TVP. Wiemy, ile na tym zarobi
  2. Mąż spikerki TVP Edyty Wojtczak zniknął 40 lat temu. Po latach wyszło, co się z nim działo
  3. Jaka fryzura odmładza po 50? Inspiracje dla dojrzałych kobiet
  4. Przyjaciel Karoliny Wajdy popełnił przerażające samobójstwo na jej oczach
  5. TVP ma się czego bać. Ostry jak nigdy apel Donalda Tuska już wywołał panikę
źródło: Super Express Następny artykuł