To jakiś koszmar. Porwali córkę uwielbianej bohaterki "Barw Szczęścia"

To jakiś koszmar. Porwali córkę uwielbianej bohaterki "Barw Szczęścia"

Barwy Szczęścia nie przestają elektryzować fanów serialu. W najbliższym odcinku dojdzie do niespodziewanego... porwania małej Mai. Uwielbiana przez widzów mama dziewczynki tylko na chwilę zostawiła ją ze swoim partnerem.

"Barwy Szczęścia" podwójnie zaskoczą widzów w 2056 odcinku serialu. Gdy wydaje się, że sprawy między Sabiną (w jej role wciela się Barbara Kurzaj) a Kazikiem (Grzegorz Mielczarek) mają się dobrze, dochodzi do niespodziewanego porwania córki kobiety.

"Barwy Szczęścia" zaskoczą fanów. Mała Maja zostanie porwana pod nieobecność mamy

Akcję najbliższego odcinka zapowiada serwis Superseriale.se.pl. Czytamy, że lubiana przez widzów Sabina zostawi na chwilę swoją córkę Kazikowi. Para buduje zaufanie, a kobieta musi wyskoczyć do sklepu po małe zakupy. 

Okazuje się jednak, że tak prosta czynność przerosła Kazika. Mający chwilową opiekę nad Mają mężczyzna traci ją z oczu. Pochłonięty swoimi sprawami nie zdaje sobie sprawy, że córka Sabiny za chwilę zniknie z domu i jego pola widzenia.

Na horyzoncie pojawi się widywany już we wcześniejszych odcinkach lokalny pijaczek. To znajomy Kazika, niemogący pogodzić się z tym, że mężczyźnie powodzi się w pracy i uczuciach. 

Zazdrość o Sabinę sprawia, że bezdomny korzysta z nieuwagi Kazika i nieobecności Sabiny. Pochwyci on Mają i porwie dziewczynkę. 

Gdy Tomalowa wróci do domu zastanie w nim jedynie Kazika. Spytawszy, gdzie jest dziewczynka, mężczyzna zadziwi się jej nieobecnością. 

- Kazik, co się stało z Mają…?  -zapyta Sabina.

- Wróciłem i jej nie było, zniknęła! Nie wiem, nie ma jej - odpowie po przeczesaniu domu Kazik.

Para ruszy na poszukiwania. Ich koszmar nie potrwa jednak długo. Na szczęście jeszcze w tym samym odcinku dziewczynkę przyprowadzi do domu sąsiad Sabiny. Niejaki Władek pojawi się w ogrodzie z dzieckiem i porywaczem, któremu powykręcał dłonie. Widocznie usłyszał co knuje bezdomny pijaczek. 

Partner kobiety natychmiast poprosi, by Sabina zadzwoniła po policję. Ta nie wybaczy mężczyźnie nieuwagi, która mogła kosztować życie jej ukochanej córeczki. Jak potoczy się dalej ta akcja?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje John Singleton. Słynny reżyser „Chłopaków z sąsiedztwa”
  2. Aleksandra Kwaśniewska zniknęła z mediów! W ten sposób nie uciszy plotek o CIĄŻY
  3. Koszmarna tragedia. Kultowa legenda polskiej muzyki nie żyje, przegrała z rakiem
  4. To już oficjalne! Rodzice dostaną nie tylko 500 plus. Dodatkowe kilkaset złotych na bardzo prostych warunkach
  5. Pilne informacje Polsatu! Płonie jedna z najsłynniejszych polskich restauracji
  6. Jest oficjalne oświadczenie prawników ws. inf o rozwodzie Kate i Williama

źródło: Superseriale

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News