Podłe kłamstwa i tajemnice w Barwach szczęścia. Czy to koniec wielkiej miłości?

Podłe kłamstwa i tajemnice w Barwach szczęścia. Czy to koniec wielkiej miłości? Źródło: screen facebook.com

"Barwy szczęścia" coraz bardziej zyskują na popularności. Serial ma grono wiernych fanów, których w nadchodzących odcinkach czekają prawdziwie dramatyczne chwile. Widzowie będą świadkami licznych kłamstw i tajemnic.

"Barwy szczęścia" to produkcja, za którą odpowiadają te samy osoby, co za legendarny serial "M jak miłość". Dzięki tym dwóm produkcjom TVP znacząco zyskuje, jeżeli chodzi o polskie seriale. Nie ulega wątpliwości, że to właśnie angażujące wątki i ciekawi bohaterowie są kluczem do sukcesu obu seriali, które Polacy wprost pokochali.

"Barwy szczęścia": podłe kłamstwa jednego z bohaterów

Głównym tematem serialu jest oczywiście miłość i historie miłosne bohaterów. Zdawać by się mogło, że jest to temat, który był już wałkowany tyle razy, iż nic nowego i zaskakującego nie da się wymyślić w tej materii. Jednak scenarzyści serialu przygotowali dla swoich fanów prawdziwą intrygę, która wstrząśnie wieloma z nich. Wszystko odbędzie się pomiędzy Darkiem oraz Władkiem, których związek dla wielu już i tak jest kontrowersyjny. Dodatkowo teraz ich relacja jeszcze bardziej się skomplikuje. Wszystko za sprawą kłamstw, które padną z ust jednego z nich. Darek, który ponad wszystko pragnie odzyskać pełną sprawność, postanowi w końcu poddać się ryzykownej operacji. Jednak nie powie o niczym swojemu ukochanemu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Mężczyzna postanowi kłamać, ponieważ doskonale wie, że Władek nie zgodziłby się, aby jego ukochany podjął tak duże ryzyko. Mimo wszystko Władek będzie przewidywał, że dzieje się coś niedobrego. - Gdzie ty jesteś, co to za odgłosy? - To telewizor. - To ścisz go, nie będę go przekrzykiwać! Co to jest za pogłos?! - Zdjąłem zasłony, chcę je oddać do prania. - Super, ale tydzień temu były prane. (...) - Władek, ja nie mogę teraz gadać. - Za każdym razem jak do ciebie dzwonię, to jesteś zajęty. Znowu chodzi o Józka? (...) - Władek, naprawdę nie mogę teraz rozmawiać... Zadzwonię jutro. - Zaraz! Dlaczego jutro?! Taka, a nie inna decyzja ze strony Darka może doprowadzić do prawdziwego kryzysu w ich związku. Okłamany Władek bez wątpienia przez długi czas nie będzie mógł wybaczyć oszustwa ze strony swojego ukochanego. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Doda chciałaby żyć bez strachu. Niestety, nie jest jej to dane
  2. Edyta Górniak trafiła do szpitala!
  3. Agata Duda w ogniu krytyki! Poszło o pensję pierwszej damy
  4. Syn Małgorzaty Kożuchowskiej to najbardziej urocze dziecko w show-biznesie. Rozpłyniecie się
  5. Ewa Farna: waga gwiazdy znów uległa zmianie. Piosenkarka wygląda wspaniale
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News