Gwiazda "Barw Szczęścia" radykalnie zmienia swoje życie. "Zamieszkamy w małej chatce w dżungli"

Gwiazda "Barw Szczęścia" radykalnie zmienia swoje życie. "Zamieszkamy w małej chatce w dżungli" Źródło: .

Barwy Szczęścia zaskakują z każdym odcinkiem. Okazuje się, że jednak nie tylko sam serial, ale i jego byli lub obecni aktorzy mogą zrobić niespodziankę fanom. Katarzyna Zielińska jeszcze do niedawna grała w popularnym serialu. Teraz na swoim Facebooku, postanowiła pochwalić się niesamowitą wiadomością. Jej życie zmieni się o 180 stopni.

Nie tylko serial "Barwy szczęścia" potrafi zaskoczyć. Jego aktorzy również

"Barwy szczęścia" to jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Od poniedziałku do piątku, miliony zbierają się przed telewizorem by obserwować, czym tym razem może zaskoczyć nas produkcja. Okazuje się, że nie tylko sam serial potrafi zaskoczyć, ale jego aktorzy również. Nawet ci, którzy zakończyli już swoją współpracę z produkcją serialu. 

Trochę czasu minęło odkąd Katarzyna Zielińska opuściła plan "Barw szczęścia". Wydaje się, że chciała dzięki odejściu skupić się na sobie i swojej rodzinie. Wczoraj na swoim profilu na Facebooku, jak i na Instagramie, zamieściła zdjęcie. W opisie do fotografii poinformowała, że postanowiła zmienić swoje życie. 

 - Postanowiłam coś zmienić w moim życiu. Spełnić swoje marzenia. Wyjeżdżam na trzy lata na Bali - pisze aktorka.

Trzeba przyznać, że samo słowo "przeprowadzka" nie robi zbyt dużego wrażenia, ale przeprowadzka na Bali może szokować. Według tego, co możemy przeczytać w dalszej części wpisu, Katarzyna Zielińska nie wyjeżdża sama - zabiera całą rodzinę. 

Życie w dżungli i drewniana chatka jako przedszkole dla dzieci. Tak od dziś będzie wyglądało życie aktorki? 

Jak pisze aktorka, od teraz będzie mieszkała w drewnianej chatce w dżungli, niedaleko morza. A wokół same udogodnienia. Zaledwie 2 kilometry do przedszkola, które również jest chatką z drewna, pyszne jedzenie, cisza i spokój. Czego chcieć więcej? 

Katarzyna Zielińska przekonuje, że jej fani nie muszą się martwić, że teraz ta zniknie z mediów społecznościowych. Na wyspie jest również Wi-Fi. Aktorka będzie także dolatywać na spektakle czy premierę nowego serialu. Takie życie między krajami brzmi dość męcząco. W końcu przelot z Bali do Polski jest nie tylko kosztowny, ale i bardzo czasochłonny. Najwyraźniej aktorce to ani trochę nie przeszkadza, bo jak sama pisze - Spełniajmy swoje marzenia. Wiosna! Nigdy nie jest za późno na spełnianie swoich marzeń. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ  

Dzień, w którym Katarzyna Zielińska zdradziła swoje plany, nie był przypadkowy

Zapewne niewiele osób pamiętało o tym, że dzień, w którym aktorka zamieściła wpis, to 1 kwietnia, czyli Prima Aprilis. Niedługo po pierwszym poście Katarzyna Zielińska zamieściła kolejny, który pokazuje internautom, że padli ofiarą żartu. Jednak to nie był taki do końca żart. 

Aktorka pod nowym zdjęciem opisała swój wyjazd, który jednak nie ma w zamiarze trwać aż 3 lata. Poinformowała, że wyjechała wraz ze starszym synem, a młodszy został w tym czasie pod opieką dziadków. Zatem nie ulega wątpliwością, że Katarzyna Zielińska ma zamiar wrócić niebawem do kraju. 

Żart był dość udany, ale i ciężko nie zazdrościć aktorce nawet krótkiego wyjazdu w tak wspaniałe miejsce. 

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 

  1. Dramat gwiazdy "Na Wspólnej"! Jej córka ma porażenie mózgowe
  2. Beata Tyszkiewicz pobiła rekord! Nigdy nie zgadniecie ilu miała mężów. Zemdlejecie z wrażenia
  3. Celebryci zatrzymani przez CBA. Wśród nich aktor Piotr A.
  4. TVN przekazał smutną informację. Nie żyje wielki Polak
  5. Biedronka oszalała. Przez fenomenalną promocję obkupisz się za bezcen
  6. Rodzice gwałcili swoje 6 tygodniowe dziecko. Maleństwo było rozerwane od środka

Źródło: FACEBOOK

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News