Gwiazda "Barw Szczęścia" w Playboyu. Opadną wam szczęki

Gwiazda "Barw Szczęścia" w Playboyu. Opadną wam szczęki

Barwy Szczęścia to jedna z najważniejszych produkcji Telewizji Polskiej. Serial przekroczy niedługo próg 2 tys. odcinków i niewiele wskazuje na to, by w najbliższej przyszłości miał nastąpić jego koniec. Popularności serialowi może przynieść również gorąca sesja zdjęciowa jego gwiazdy. Opadną wam szczęki.

Barwy Szczęścia cieszą się ogromną popularnością, tak samo, jak występujący w nich aktorzy. Ciągnące się latami fabuły zdążyły przyzwyczaić widzów do konkretnych aktorów, bez których serial nie byłby taki sam. Ada Fijał, która wciela się w rolę Igi Walawskiej, jest jedną z takich osób. Gwiazda pojawia się w serialu już od 11 lat, a jej postać wielokrotnie stawała się źródłem kontrowersji. Teraz sama aktorka postanowiła zamieszać gorącą sesją na stronach najnowszego, lutowego wydania Playboya. Artystka jak do tej pory stroniła od nagości przed aparatem, a tym bardziej kamerą. Media przypominają jej jedyną scenę łóżkową, w której nałożono jej na piersi silikonowe nakładki, by nie musiała pokazywać swoich wdzięków.

Gwiazda serialu Barwy Szczęścia rozebrała się dla Playboya

Dziś, za pośrednictwem Instagrama, polska filia najsłynniejszego magazynu dla mężczyzn poinformowała iż na okładce następnego numeru zobaczymy Adę Fijał. Mało tego - na stronie portalu zamieszczono również rzeczoną grafikę. Okładka wygląda naprawdę seksownie, opadną wam szczęki. - "Ada, to nie wypada!" – śpiewano w międzywojennym szlagierze. Aktorka Ada Fijał na szczęście nie wzięła sobie do serca znanego refrenu. Wręcz przeciwnie: stanęła przed obiektywem PLAYBOYA - czytamy w opisie do zdjęcia.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Nie wiadomo, jak wiele Ada Fijał pokazała przed obiektywem. Można domyślać się jednak, że tak piękna kobieta nie mogła wypaść źle. Na efekty sesji trzeba jednak czekać do lutego i wówczas zakupić egzemplarz numeru.

Najnowsze odcinki "Barw Szczęścia" zaskoczą fanów

Już 16 stycznia na antenie TVP2 o godzinie 20:10 wyemitowany zostanie premierowy, 1981. odcinek "Barw Szczęścia". Fanów serialu czekają wielkie niespodzianki i zmiany. Nie zabraknie również ulubionych przez wszystkich dramatów bohaterów, którzy ponownie staną przed trudnymi wyborami i ciężkimi życiowymi przeszkodami. Okaże się, że Beata jest nieuleczalnie chora. Wypadek samochodowy, przez który niedawno przeszła, spowodował u niej problemy z uchem środkowym. Beata może zapaść na chorobę Meniera, która może poskutkować trwałym uszkodzeniem słuchu i równowagi. Jedynym ratunkiem okaże się być operacja. - To się jakoś leczy, prawda? - Niestety, to jest nieuleczalna choroba. - Czyli co, nie da się nic zrobić? - Są leki, ale jedyna skuteczna metoda, to operacja. - Czyli jest nadzieja? Bo na początku powiedział to pan, jakby to był dla niej wyrok śmierci - tak będzie brzmiała rozmowa przejętego Darka z lekarzem. Barwy szczęścia Fot. Instagram ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Gwiazda TVN przeżyła pęknięcie tętniaka. Teraz jest we łzach po rezygnacji Owsiaka
  2. Witold Pyrkosz: Seriale były jego drugim życiem, pełna lista hitów aktora
  3. Owsiak tłumaczy szokujące powody swojej rezygnacji. "Jestem w ROZSYPCE"
  4. Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej? To pilnie strzeżona tajemnica
  5. Gdzie mieszka Dorota Wellman? Kiedyś był to blok na warszawskim Ursynowie, a teraz…
  źródło: superseriale.se.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News