W hitowym serialu TVP kochali go wszyscy. Padła śmiertelna diagnoza

W hitowym serialu TVP kochali go wszyscy. Padła śmiertelna diagnoza

Jeden z najbardziej popularnych bohaterów serialu "Barwy szczęścia" będzie borykał się z prawdziwym koszmarem. Jego fani są przerażeni tym, co los przygotował dla Huberta. Chłopak wpadł z deszczu pod rynnę.

Fani serialu "Barwy szczęścia" emitowanego na antenie TVP2 z niecierpliwością będą czekać na powakacyjne odcinki. Szczególnie że scenarzyści przygotowali dla nich prawdziwą bombę. Jeden z najpopularniejszych bohaterów serialu, w którego się wciela Marek Molak, borykał się będzie z prawdziwym koszmarem. Do tej pory jego małżeństwo było zagrożone przez depresję poporodową jego żony, która opuściła rodzinę. Teraz jednak jego problemy będą znacznie poważniejsze. Hubert będzie walczył o swoje życie.

Fanów serialu "Barwy szczęścia" czeka szok

Hubert wraz ze swoją żoną Klarą nie mieli łatwego życia. Bohaterowie ledwo uporali się z depresją Klary, która po porodzie nie mogła dojść do siebie. Z powodu depresji zdecydowała się opuścić rodzinę. Teraz jednak zdecydowała się wrócić do męża i dziecka. Jednak nie oznacza to końca ich problemów. W jednym z powakacyjnych odcinków Hubert borykał się będzie z poważnymi problemami zdrowotnymi. Jego siostra skontaktuje się z Klarą, mówiąc jej, że Hubert od wczoraj nie daje znaków życia. Żona chłopaka znajdzie go nieprzytomnego na podłodze mieszkania. Będzie próbowała go ocucić, jednak nic to jej nie da. W mediach krążą doniesienia, że powodem złego stanu zdrowia Huberta jest rak. Fani serialu są przerażeni, większość z nich bardzo zżyła się z jego postacią i nie wyobrażają sobie kolejnych odcinków bez jego udziału. Żeby dowiedzieć się, co spotka Huberta, będziemy musieli śledzić nadchodzące odcinki serialu. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Media poinformowały, że najpiękniejsza gwiazda TVN trafi NA BRUK
  2. W Polsacie był najlepszy. Dziś mierzy się z chorobą, „ledwo mówię”
  3. Wielki skandalista wyrzucony z TVP!
źródło: fakt.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News