Mrożące krew w żyłach sceny w "Barwach szczęścia". Dojdzie do porwania

Mrożące krew w żyłach sceny w "Barwach szczęścia". Dojdzie do porwania

Barwy szczęścia już ponad dziesięciu lat cieszą oko swoich widzów. Gwałtowne zawirowania fabularne nie są niczym nowym w tym popularnym serialu. Tym razem jednak widzowie mogą liczyć na naprawdę dużą dawkę emocji.

Barwy szczęścia to jeden z najpopularniejszych polskich seriali, a liczbą odcinków powoli doganiają kultowe "M jak Miłość". Zyskująca coraz to nowych fanów produkcja, już w najbliższym tygodniu przedstawi widzom niecodzienne wydarzenie w fabule serialu. Z pewnością warto będzie włączyć TVP2, bo emocji na pewno nie zabraknie.

Kulminacja jednak będzie miała miejsce w finale. Fani z całą pewnością docenią pomysł twórców, a perspektywa czekania na kolejny odcinek okaże się trudniejsza niż mogli przypuszczać. W finale bowiem jedna z czołowych bohaterek zostanie porwana. Jak na to zareagują jej przyjaciele? Co dalej wydarzy się w serialu?

Barwy szczęścia - co nas czeka w kolejnych odcinkach?

Postacią, która zostanie porwana będzie nie kto inny jak Julita (Katarzyna Sawczuk). Jednak inne postacie również będą musiały zmierzyć się z własnymi problemami.

Jonasz (Bartosz Włodarczyk) w końcu straci szczęście i przegra wszystkie pieniądze, jakie dostał z wesela. Kasyno tym razem nie przyniesie zysku chłopakowi, który w dodatku, w akcie frustracji zdecyduje się zabrać auto, należące do jego ojca. Z kolei Józek zareaguje na to bardzo gwałtownie.

- Jeśli temu bęcwałowi przyjdzie do głowy sprzedać samochód ojca, to przysięgam, że mu nogi z ... powyrywam! - powie, nie potrafiąc już wyhamować swojej złości.

Tymczasem Kacper (Jakub Szlachetka), nie będzie zachwycony z rozpoczęcia zajęć w nowej szkole. Już po dwóch pierwszych lekcjach wybuchnie, oznajmiając, że ma zamiar zostawić szkołę i wrócić do Zakrzewia. Czy Kacper zaaklimatyzuje się w nowej szkole?

Zuzia (Anna Adamus) ponownie wpadnie w kłopoty. Stanie się to z powodu Adriana, który chciałby aby jej związek z Filipem uległ rozpadowi. W tym celu zacznie szkalować Zuzię, sugerując, że jej przygoda z modelingiem to tak naprawdę przykrywka dla uprawiania prostytucji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przygody nie ominą także Ludwika (Marek Lewandowski) i Stefana (Krzysztof Kiersznowski), którzy wyjadą do sanatorium. Pobyt w nim wiązać się będzie z pewnym flirtem.

Porwanie w Barwach szczęścia

Julita weźmie udział w wyjeździe integracyjnym razem z kolegami z roku. Wybierze się tak razem z jednym z kolegów. Jednak w drodze niespodziewanie zniknie. Chłopak przekona znajomych, że Julita zmieniła zdanie i sama wróciła do domu. Niedługo później Józek odbierze telefon. Jak się okaże, od porywacza...

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Agnieszka Chylińska bez makijażu na Instagramie. Fani są zachwyceni: „Piękna kobietka”
  2. Gosia Baczyńska schudła! Projektantka wygląda zjawiskowo
  3. Adam Małysz boi się o Piotra Żyłę. Tak źle jeszcze nie było
  4. Burza w mediach wokół Kuby Wojewódzkiego. Król TVN jest jednak gejem?
  5. Małgorzata Rozenek pochwaliła się brzuchem. Fani gratulują celebrytce

źródło: Plejada

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News