Na jaw wyszło, że uwielbiana bohaterka "Barw Szczęścia" jest chora psychicznie. To straszne

Na jaw wyszło, że uwielbiana bohaterka "Barw Szczęścia" jest chora psychicznie. To straszne Źródło: Facebook/Barwy Szczęścia

"Barwy Szczęścia" szykują przykrą niespodziankę dla swoich widzów. Jedna z ulubionych bohaterek zachoruje na poważną chorobę psychiczną. Diagnoza będzie druzgocąca. Życie rodziny zmieni się na zawsze.

"Barwy Szczęścia" już wkrótce przyniosą swoim widzom bardzo przykrą niespodziankę. W nadchodzących odcinkach wyjdzie na jaw dramatyczna prawda na temat stanu zdrowia Urszuli, w której postać wciela się Bożena Stachura. Diagnoza lekarzy przerazi rodzinę, a ich życie zmieni się na zawsze.

W 2076 odcinku uwielbianej telenoweli TVP wyjdzie na jaw, że jedna z lubianych bohaterek jest poważnie chora. Rodzina będzie przerażona symptomami choroby psychicznej, która coraz bardziej ujawnia się w zachowaniu najbliższej osoby. Urszula przestanie panować nad swoim zachowaniem i zrobi coś strasznego. Bliscy nie będą mieli wątpliwości, że leczenie powinno rozpocząć się jak najszybciej.

Bohaterka serialu "Barwy Szczęścia" jest chora psychicznie. Zaatakuje własną córkę

Sąsiad Urszuli powiadomi jej córkę o dziwnym zachowaniu kobiety. Mężczyzna był przerażony jej histerycznym zachowaniem i chciał nawet dzwonić na policję. Julita, córka Urszuli, postanowi samodzielnie wybadać sprawę i zaprosi matkę na kolację. To właśnie podczas wspólnego posiłku wyjdą na jaw ogromne problemy bohaterki serialu "Barwy Szczęścia"

Matka niespodziewanie wpadnie w szał i rzuci się na córkę z pięściami. Będzie przekonana, że rodzina przejęła kontrolę nad jej umysłem za pomocą tajnego nadajnika zamontowanego w wiszącym na ścianie zdjęciu. Rodzina będzie przerażona tymi słowami i natychmiast zadzwoni na pogotowie psychiatryczne. Diagnoza lekarzy zmrozi krew w żyłach. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Straszna diagnoza. Życie rodziny już nigdy nie będzie takie samo

Urszula natychmiast trafi pod opiekę specjalistów, którzy przebadają ją w celu postawienia odpowiedniej diagnozy. Werdykt lekarzy złamie serce całej rodzinie. Nie będzie żadnych wątpliwości co do tego, że kobieta cierpi na schizofrenię paranoidalną. Choroba na zawsze zmieni życie rodziny i od tej pory nic już nie będzie takie samo. 

Widzowie serialu "Barwy Szczęścia" są poważnie zaniepokojeni stanem swojej ulubienicy. Teraz musi ona być pod stałym nadzorem psychiatrów i przyjmować odpowiednie leki. Lekarz pocieszy córkę, że odpowiednia opieka oraz dobrze dobrane medykamenty powinny pomóc kobiecie w normalnym funkcjonowaniu. Nie ma jednak wątpliwości, że życie rodzinne zmieni się na zawsze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Barbara Kurdej-Szatan powiększyła swój biust? Fani pospadali z krzeseł widząc jej OGROMNE wdzięki!
  2. Dramat Agnieszki Chylińskiej! Po latach zdradziła bolesny sekret. TEN mężczyzna bardzo ją skrzywdził
  3. Polski aktor próbował ośmieszyć Alicję Bachledę-Curuś. Teraz pożałował
  4. Rozenek zdradza smutną prawdę o trzeciej ciąży. Wzruszające wyznanie
  5. Maryja z tęczową aureolą je banana. Ta grafika to hit w sieci
  6. TVN podał rano wstrząsającą wiadomość o śmierci. Nie żyje twórca kultowego hitu kinowego

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News