Koszmarna diagnoza zrujnowała jej życie. Bohaterka "Barw Szczęścia" doszczętnie zdruzgotana

Koszmarna diagnoza zrujnowała jej życie. Bohaterka "Barw Szczęścia" doszczętnie zdruzgotana Źródło: TVP

Barwy szczęścia wciąż cieszą się wielką popularnością w polskich domach. Dziesiątki tysięcy Polaków regularnie zasiadają przed telewizorami, by oglądać najnowsze odcinki swojego ulubionego serialu. Jedna z jego bohaterek przeżyła ostatnio dramat.

Barwy szczęścia są regularnie oglądane przez tysiące osób, w związku z czym w internecie regularnie pojawiają się dyskusje na temat tego, co mieliśmy okazję obejrzeć w ostatnich odcinkach. Internauci chętnie dyskutują na temat tego, co zobaczyli w popularnym serialu, który kilka lat temu zdobył serca Polaków i wciąż cieszy się ogromną popularnością w całym kraju.

Jedna z bohaterek popularnej produkcji Telewizji Polskiej przeżyła wielki dramat, w związku z którym w jej życiu zajdą nieodwracalne zmiany. Niektórzy twierdzą nawet, że dotyczący niej wątek nie będzie już tak interesujący, gdy poznaliśmy dramatyczną prawdę na jej temat. Pewne jest jedynie to, że najbliższe odcinki zapowiadają się wyjątkowo ciekawie i przyniosą bardzo niespodziewane rozstrzygnięcia.

Barwy szczęścia cieszą się ogromną popularnością

Niepokojąca sytuacja dotyczy serialowej Bożeny, a także jej partnera Bruna. Dowiedzieliśmy się, że oboje będą skazani na zmianę swoich życiowych dramatów w związku z tym, czego dowiedzieli się o sobie. Można z pewnością stwierdzić, że to, czego się oboje o sobie wzajemnie dowiedzieli, na zawsze wpłynie na ich relację. Nikt nie chciałby przeżyć czegoś tak przerażającego.

Dowiedzieliśmy się, że para zacznie starać się o dziecko. Niestety, ich próby przez długi czas nie będą dawać rezultatu, w związku z czym oboje decydują się wybrać do lekarza, który ostatecznie rozwieje wszelkie wątpliwości na temat ich przewidywań. Niestety, nie będą to wiadomości, które chciałby usłyszeć ktokolwiek. Okazało się bowiem, że mężczyzna jest bezpłodny.

Barwy szczęścia znów zaskoczyły widzów

Małżeństwo miało w przeszłości bardzo wiele problemów, jednak ostatecznie udało im się odnaleźć spokój. Gdy Bożena dowiedziała się, że nie będzie mogła zajść w ciążę, zmartwiła się, lecz równie zaniepokojony był on sam. Wszystko przez to, że bał się, że jego wszystkie występki połączone z wiadomością o braku możliwości posiadania potomstwa sprawią, że kobieta ostatecznie zdecyduje się na rozstanie z nim, jednak jej decyzja sprawiła, że widzowie nie kryli wzruszenia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Bohaterka serialu Barwy szczęścia stwierdziła, że fakt ten nic nie zmienia, a ona dalej będzie kochać swojego męża tak samo jak wcześniej. Bruno był wyraźnie ucieszony po wyznaniu jego ukochanej, można było zauważyć, że z serca spadł mu wielki kamień. Widzowie doceniają scenariusz odcinka, który jest wyjątkowo ciekawy i generuje niemal wyłącznie pozytywne komentarze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. MAKABRYCZNE wyznanie Beata Tyszkiewicz! Jest chora? "Chcę dobrze wyglądać w trumnie"
  2. Nie żyje znana prezenterka. Zmarła tragicznie. Policja oskarża jej męża
  3. Bardzo smutne. Stan Borys po udarze opowiedział o swoim stanie zdrowia
  4. Zapadły najważniejsze zmiany w 500 plus. Fatalna informacja dla rodziców niepełnosprawnych dzieci
  5. Wspaniała wiadomość dla emerytów. Ponad 70 milionów złotych na program "Senior plus"
  6. TVN: Tragiczna wiadomość z rana, nie żyje nastolatek

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News