Reklama
Widzowie Barw Szczęścia w szoku! Ulubionemu aktorowi grozi więzienie
Reklama

Widzowie Barw Szczęścia w szoku! Ulubionemu aktorowi grozi więzienie

Aktor znany z serialu "Barwy Szczęścia" został oskarżony! Problemy z prawem wynikają z tego, że mężczyźnie zostały postawione zarzuty posiadania środków odurzających. Prokurator potwierdza: grożą mu trzy lata więzienia.

Reklama

Popularny aktor z początkiem listopada miał stawić się jako świadek w procesie znanego dilera gwiazd, któremu postawiono zarzut handlu kokainą i innymi narkotykami. Bartosz G., znany między innymi z serialu "Barwy Szczęścia" i "Czas Honoru" miał zeznawać 9 listopada przeciwko Cezaremu P., jednak sąd podczas rozprawy nie odczytał jego nazwiska. Skąd brak jego obecności na rozprawie? Z początku myślano, że absencja związana jest jedynie z przykrymi kłopotami zdrowotnymi. Nie ma jednak wątpliwości, że postawiono mu oficjalne zarzuty. Akt oskarżenia mówi wprost o określonych ilościach środków odurzających, które miał w posiadaniu. Do wiadomości publicznej podał tę informację rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie, w której toczy się śledztwo. – Mogę potwierdzić, iż w toku dochodzenia nadzorowanego przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie w październiku 2018 r. Bartoszowi G. zostały przedstawione zarzuty. Zarzuty dotyczą posiadania przez ww. październiku 2015 r., listopadzie 2015 r., grudniu 2015 r. oraz styczniu, lutym, marcu i kwietniu 2016 r. środków odurzających w postaci kokainy, tj. przestępstwa określonego w art. 62 ust. 1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii – powiedział w wywiadzie dla „Super Expressu” Łukasz Łapczyński, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Co dalej z jego karierą?

Reklama

Barwy Szczęścia bez Bartosza G.?

Serial bije rekordy popularności. Jego postać przeżywała zawirowania związane z problemami osobistymi. Wydaje się bardzo mało prawdopodobne, by aktor wrócił do obsady serialu. Gwiazdor poza planami zdjęciowymi występuje również w warszawskich teatrach, między innymi w Teatrze Nowym. Wielu celebrytów pożegnało się ze swoim życiem publicznym przez nadużywanie zakazanych substancji. Znamy jednak wiele przypadków, kiedy artyści postanowili zrezygnować z niezdrowego trybu życia na rzecz dbania o swoją formę, zarówno fizyczną jak i psychiczną. Czy ucierpi na tym jego reputacja i jak wpłynie to na aktora? Czy pozostanie w obsadzie popularnego serialu? Jego kariera w tej chwili stoi pod znakiem zapytania. Za przedstawioną w zarzutach ilość narkotyków, aktor może trafić do więzienia.
Reklama
DALSZY CIĄG ARTYKUŁU
Reklama
 POD GALERIĄ

Jak uniknąć więzienia?

Aby uniknąć więzienia młody aktor musiałby wykazać swoje uzależnienie i poddać się leczeniu odwykowemu. Ponad to, musiałoby zostać udowodnione, że zakupione przez niego środki odurzające były wykorzystywane jedynie na własny użytek. Brak zarzutu o handel nielegalnymi substancjami odurzającymi mógłby złagodzić wyrok. Nie bez znaczenia pozostanie jego postawa.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Bohaterka „Barw Szczęścia” zgwałcona
  2. Fani Barw Szczęścia głęboko wstrząśnięci. Uwielbiana postać oskarżona o mordestwo
  3. Tragiczna sytuacja w Barwach Szczęścia. Gwiazda serialu pójdzie siedzieć
  4. Zdrada męża. Wiemy JAK SPRAWDZIĆ i co robić dalej PO ZDRADZIE
  5. Znaki zodiaku i nowe fryzury. Zobacz, na jaką ZMIANĘ powinnaś się zdecydować
Reklama
Następny artykuł

Czy oglądasz Taniec z gwiazdami?