Karuzela absurdu w "Barwach Szczęścia". Zaszła w ciążę po kąpieli z mężczyzną w jaccuzi?!

Karuzela absurdu w "Barwach Szczęścia". Zaszła w ciążę po kąpieli z mężczyzną w jaccuzi?! Źródło: screen/YouTube/TVP VOD

Barwy Szczęścia zaskakują swoich widzów. W produkcji TVP pojawił się wątek, który sprawił, że internauci pękają ze śmiechu. Czyżby jedna z bohaterek zaszła w ciążę po kąpieli ze swoim chłopakiem w jacuzzi?

"Barwy Szczęścia" to serial TVP, który wciąż ma spore grono odbiorców. W ostatnim czasie scenarzyści popularnej produkcji zupełnie zaskoczyli widzów. Jeden z wątków, które pojawią się w najbliższym czasie, przechodzi najśmielsze wyobrażenia. 14-letnią Zuzię czekają bardzo nerwowe momenty. Nastolatka będzie umierała ze strachu, a większość widzów będzie pękać ze śmiechu.

14-letnia Zuzia, bohaterka serialu "Barwy Szczęścia" przeżyje najprawdziwsze chwile grozy. Dziewczyna pójdzie ze swoim chłopakiem Filipem na romantyczną randkę, podczas której będą zażywać kąpieli w jacuzzi. Tuż po niej młoda dziewczyna wpadnie w popłoch. Będzie niemal pewna, że jest w ciąży i wkrótce zostanie mamą.

Zuzia będzie przekonana, że zaszła w ciążę po kąpieli w jacuzzi ze swoim chłopakiem

Wszystkiemu winien jest artykuł w internecie, w którym Zuzia przeczytała, że kąpiel z chłopakiem może zakończyć się ciążą. Zestresowana nastolatka podzieli się swoimi obawami z chłopakiem. Ten od razu uzna je za absurdalne, ponieważ ich fizyczny kontakt ograniczał się do subtelnych dotyków i pocałunków. Nie doszło między nimi do stosunku seksualnego, który mógłby potencjalnie spowodować ciążę.

Młoda bohaterka serialu "Barwy Szczęścia" nie da jednak za wygraną. Wiadomość przeczytana w internecie tak bardzo ją przeraziła, że dziewczyna będzie chciała jak najszybciej zweryfikować swoje obawy. Filip w końcu dziewczynie test ciążowy, jednak na tym się nie skończy. Zuzia wyląduje na fotelu u ginekologa, aby przekonać się, czy wkrótce zostanie mamą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Obawy bohaterki serialu "Barwy Szczęścia" wywołały śmiech. Scenarzyści uruchomili karuzelę absurdu

Obawy Zuzi okażą się absurdalne. Dziewczyna odetchnie z ulgą, ponieważ badanie nie wykaże nieplanowanej ciąży. Dla bohaterki serialu "Barwy Szczęścia" ciąża w tym wieku byłaby ogromnym ciosem. Nastolatka ma wysokie wymagania wobec swojego chłopaka i oświadczyła mu nawet, że ze współżyciem chciałaby poczekać do ślubu. 

Okazuje się jednak, że głowa cnotliwej dziewczynki pełna jest absurdalnych pomysłów. Panika Zuzi rozśmieszy zapewne wielu widzów przed telewizorami. Informacje publikowane w internecie bardzo często powodują przedwczesną panikę. Nie zmienia to faktu, że 14-latka powinna wykazać się większym rozsądkiem i nie panikować bez potrzeby. Wygląda na to, że w tym przypadku scenarzyści postanowili uruchomić karuzelę absurdu. Udało im się.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ile waży Dominika Gwit? Wszyscy kardiolodzy w Polsce złapią się za głowę
  2. PRZERAŻAJĄCY wygląd Bogumiły Wander. Legenda TVP zniszczyła twarz operacjami plastycznymi
  3. "Słoma z butów, chamstwo!". Wściekli widzowie w furii atakują Polsat
  4. Ogromne zamieszanie wokół 13 emerytury. Polacy są oburzeni decyzją PiS
  5. Cyklon Bennet nad Polską! Są ranni, ogromne zniszczenia, tysiące osób bez prądu

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News