Uwielbiany gwiazdor serialu "Barw Szczęścia" długo ukrywał to przed światem. Właśnie wyszło na jaw, że jest gejem

Uwielbiany gwiazdor serialu "Barw Szczęścia" długo ukrywał to przed światem. Właśnie wyszło na jaw, że jest gejem Źródło: TVP

W serialu "Barwy szczęścia" od samego początku grał osobę homoseksualną. Można zatem uznać, że wszyscy przyzwyczaili się do jego orientacji, choć wielu było pewnym, że aktor w rzeczywistości nie jest gejem. Dopiero niedawno okazało się, że jest zupełnie inaczej.

Gwiazdor "Barwy szczęścia" przez wiele lat ukrywał ten fakt przed światem. Jakiś czas temu zdecydował się przyznać do swojej orientacji seksualnej, czym mógł nieco zaskoczyć niektórych swoich fanów. Wyznał nawet, że jest w szczęśliwym związku. 

Aktor z serialu "Barwy szczęścia" przyznał, że jest gejem 

Swój tak zwany coming out gwiazdor zrobił w wyjątkowy sposób, bowiem wykorzystał do tego magazyn dla homoseksualistów "Replika", gdzie udzielił niezwykle osobistego wywiadu. Tomasz Mycan zagrał w popularnym serialu TVP, wcielając się w rolę Maćka, partnera Władka (Przemysław Stippa). Choć jego bohater był gejem, wszyscy byli niemalże pewni, iż ten w rzeczywistości jest osobą heteroseksualną. Sam aktor przez lata nie zaprzeczał spekulacją, ale też nigdy ich nie potwierdzał. 

Jakiś czas temu zdecydował się udzielić wywiadu, w którym otwarcie przyznał, że jest gejem nie tylko w serialu. 

- Tomasz Mycan jest gejem również poza „Barwami szczęścia” – w życiu. I właśnie u nas, w wywiadzie w najnowszej „Replice” robi coming out - czujemy się zaszczyceni! - czytamy w opublikowanym przez "Replikę" poście na Facebooku. 

Z zapowiedzi najnowszego numeru magazynu wynika, że podczas rozmowy z dziennikarzem, Mycan wyznał nie tylko, również, że jest w szczęśliwym związku, jednak nie mieszka z ukochanym. Opowiedział, że regularnie jeździ do swojego partnera z Torunia do Poznania. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Rola w "Barwach" nie była jedyną 

Chyba nie ma osoby, która nie kojarzyłaby aktora z rolą Maćka z "Barw szczęścia". Zdecydowanie to właśnie ona najbardziej zapadła każdemu w pamięć. Okazuje się jednak, że Tomasz miał okazję zagrać również między innymi w sztuce teatralnej "Aktorzy prowincjonalni", gdzie jego bohater także był gejem. Ponadto ma na swoim koncie udział w "Na dobre i na złe", "Komisarz Alex" i "Sfora". 

facebook/replika/

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Nie żyje słynna sportsmenka. Zmarła po długiej chorobie, na którą umierają miliony Polek. Osierociła 9-letnią córkę
  2. Ujawniono prawdę dotyczącą małżeństwa Aleksandry Kwaśniewskiej! Tego NIKT się nie spodziewał. Szok
  3. Mąż pracujący za granicą napisał do żony, że nie wyśle jej pieniędzy. Gdy zobaczycie jej odpowiedź popłaczecie się ze śmiechu
  4. Oburzony juror "Mam talent" przerwał występ 11-latce. Wszystkim aż odebrało mowę
  5. Kobieta kupiła pierścionek na targu. Później odkryła jego sekret, który na zawsze zmienił jej życie
  6. Alarm w TVN dla połowy Polski. Zachowajcie ostrożność, niebezpieczne wyładowania uderzą w kraj
      

Źródło: facebook 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News