Niesamowite, co dziś wieczorem pokaże się na antenie TVP. Widzowie "Barw szczęścia" nie będą mogli się oderwać od telewizora

Niesamowite, co dziś wieczorem pokaże się na antenie TVP. Widzowie "Barw szczęścia" nie będą mogli się oderwać od telewizora Źródło: TVP VOD screen

"Barwy szczęścia" przekroczą dziś wszelkie granice. Widzowie TVP nie są gotowi na taką akcję. Nikt nie będzie w stanie oderwać się od telewizora. Od niesamowitych emocji dzielą nas chwile.

"Barwy szczęścia" są jednym z najchętniej oglądanym serialem, po który sięgają widzowie TVP. Od kiedy na stałe zagościł w telewizyjnej jedynce Polacy chętnie zasiadają przed telewizorami, by śledzić losy swoich ulubionych bohaterów. W najnowszym odcinki czeka ich niesamowite przeżycie. 

"Barwy szczęścia" przyciągają coraz młodszą widownię 

W zamyśle twórców po "Barwy szczęścia" mieli sięgać starsi przedstawiciele polskiego społeczeństwa. Okazuje się, że wprowadzenie nowych wątków przyniosło serialowi nowych widzów. Niedawno wyszło nawet na jaw, że coraz młodsze osoby śledzą losy bohaterów. 

Intrygi i miłosne problemy bohaterów sprawiły, że "Barwy szczęścia" przyciągają coraz młodszą widownię. Nie dziwi więc fakt, że producenci decydują się na coraz odważniejsze sceny. Już w najnowszym odcinku, dzisiaj wieczorem widzowie przeżyją prawdziwe emocje, za sprawą scen, które przyszykowali producenci serialu "Barwy szczęścia". 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czym zaskoczy serial "Barwy szczęścia" w nowym odcinku?

Widzowie z niecierpliwością czekają na to, co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu "Barwy szczęścia". Dziś w telewizorze zobaczą sceny, których dawno nie było na ekranie. Pomiędzy dwójką bohaterów dojdzie do ostrych scen seksu na plaży nad Wisłą. 

Madzia i Kacper, którzy nie mieli ostatnio dobrego czasu, spotkają się na plaży. Pomiędzy nimi nawiąże się rozmowa, która szybko doprowadzi do tego, że para się pogodzi. 

- W sumie to się chyba za tobą stęskniłem - powie Kacper po gorącym seksie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Najpiękniejsza pani pilot na całym świecie. Internauci za nią szaleją, wygląda nieziemsko
2. Ważna wiadomość dla Polaków. Premier właśnie wprowadził stan alarmowy pierwszego i drugiego stopnia dla całego kraju

Póki co, nie wiadomo, jak dalej potoczą się losy Magdy i Kacpra. Gorąca scena na plaży może sprawić, że stare uczucie na nowo zagości w ich sercach, a oni wrócą do siebie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Starsi pracownicy do zwolnienia? Przez nowe zmiany rządu mogą stracić pracę
  3. Rozstali się w cieniu skandalu. Kinga Rusin wspiera chorego Tomasza Lisa, zdobyła się na niezwykły gest
  4. Dramat żony Pawła Królikowskiego. Non stop jest przy jego łóżku, sytuacja jest niezwykle trudna
  5. Mężczyzna zostawił w kuchni ukrytą kamerę. Gdy zobaczył, co jego dziewczyna wyprawia z psem, odebrało mu mowę

źródło: superexpress

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News