Uwielbiana postać Barw Szczęścia w szpitalu. Zawiodło serce, fani we łzach

Uwielbiana postać Barw Szczęścia w szpitalu. Zawiodło serce, fani we łzach Źródło: Fot. YouTube/serialetvp

"Barwy Szczęścia" przyciągają przed ekrany telewizorów tysiące polskich widzów. Serial wszedł na antenę 11 lat temu, w czasie których fani zdążyli niezwykle przywiązać się do najważniejszych bohaterów serii. Niedługo czeka ich jednak tragiczny zwrot akcji, gdyż uwielbiana postać trafi do szpitala po zawale serca.

"Barwy Szczęścia" po raz pierwszy zostały wyemitowane na antenie drugiego kanału Telewizji Polskiej 27 września 2007 roku. Od tamtej pory popularność serialu rośnie, a producenci starają się niezmiennie dostarczać widzom wielu zarówno pozytywnych, jak i negatywnych emocji.

Barwy Szczęścia: Bożena przeżyje prawdziwe piekło

To, co wydarzy się w odcinku 1929 serii, bez wątpienia wstrząśnie fanami, którzy będą z niecierpliwością czekali na rozwiązanie bardzo zagmatwanej sprawy w życiu bohaterów "Barw Szczęścia". Bilski będzie chciał bowiem zniszczyć Bożenę, dlatego też w czasie wspólnej kolacji odurzy ją pigułką gwałtu, zaciągnie do pokoju hotelowego i upozoruje naprawdę dwuznaczną scenę. Mężczyzna rozbierze bohaterkę, po czym wykona erotyczną sesje zdjęciową z jej udziałem, w czasie której Bożenie będzie towarzyszył... wynajęty aktor filmów dla dorosłych. Kiedy kobieta się wybudzi, nie będzie świadoma, że fotografie w ogóle powstały i że Bilski rozesłał je już do jej najbliższych. Bruno będzie oczywiście wściekły, kiedy zobaczy Bożenę w tak dwuznacznej sytuacji z innym mężczyzną. Kontrowersyjna sprawa pociągnie za sobą jednak jeszcze gorsze następstwa, dotyczące ojca kobiety, Tomasza.

Co stanie się z Tomaszem w serialu "Barwy Szczęścia"?

Mężczyzna zdecydowanie nie zareaguje dobrze na wysłane przez szefa córki zdjęcia. Kiedy zobaczy je po raz pierwszy, niespodziewanie złapie się za serce i zasłabnie. Na miejsce natychmiast przybędzie karetka pogotowia, wezwana przez Bożenę i Amelię.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Lekarz bardzo szybko orzeknie, że Tomasz przeszedł zawał serca. Będzie więc musiał na dłuższy czas pozostać w szpitalu, gdzie specjaliści spróbują przywrócić mu zdrowie. Szczególnie rozwścieczona całą sytuacją będzie sama Amelia, która niezwykle przeżyje tragedię. Kobieta zakaże nawet Bożenie wizyt u ojca, obwiniając ją o to, że Tomasz prawie umarł. Córka mężczyzny szybko załamie się więc sprawą i będzie jej bardzo trudno znaleźć sojusznika, który okaże potrzebne wsparcie w tych dramatycznych przeżyciach.

Kiedy widzowie zobaczą 1929 odcinek "Barw Szczęścia"?

Odcinek serialu nr 1929 zostanie wyemitowany w poniedziałek, 29 października 2018 roku. Fani obejrzą go o godz. 20:10 w drugim kanale Telewizji Polskiej.Najlepsze newsy dnia:

  1. Serial w telewizji publicznej bije rekordy popularności. Co słychać u bohaterów „Barwy szczęścia”?
  2. Diana nigdy mu tego nie wybaczyła. W gabinecie Karola dokonała okropnego odkrycia
  3. Wielka gwiazda polskiej muzyki żyje w strasznych warunkach. Jej przyjaciel zdradza dlaczego
  4. Ubijała masło u Donatana, teraz zrywa swoje zaręczyny. I to z hukiem!
Następny artykuł