Erotyczna taśma z bohaterką "Barw Szczęścia" w sieci. Ostry filmik miał nigdy nie wypłynąć

Erotyczna taśma z bohaterką "Barw Szczęścia" w sieci. Ostry filmik miał nigdy nie wypłynąć

Takiego wątku "Barwy Szczęścia" jeszcze nie miały. W uwielbianej przez Polaków telenoweli dojdzie do niespodziewanego zdarzenia, które upokorzy jedną z bohaterek mydlanej opery. Do sieci będzie mógł trafić erotyczny film z jej udziałem.

Barwy Szczęścia kilkukrotnie dostarczały swoim widzom ogromnych emocji. Niespodziewane zwroty akcji, romanse, a nawet przemoc - to tylko niewielka część wątków, które pojawiły się przez lata emisji mydlanej opery. Mimo tak dużej ilości wątków, scenarzystom nadal udaje się tworzyć unikalne historie i kreować fabułę, której jeszcze nie było.

Tym razem widzowie będą mogli podziwiać prawdziwy spór między bohaterami telenoweli. Tomek zacznie grozić Marioli, że umieści w sieci kompromitujące ją nagranie pokazujące stosunek seksualny. Czy kobieta obroni się przed szantażystą?

Barwy Szczęścia zaskakują. Sekstaśma zniszczy bohaterkę serialu?

Relacja Tomka i Marioli przez długi czas była pełna negatywnych emocji. Para się często kłóciła, a ich sprzeczki przybierały coraz to bardziej niebezpieczne wymiary. Tomek przez pewien czas nawet groził swojej ukochanej, że jak ona do niego nie wróci, to zamieści jej erotyczną taśmę w sieci. Według jednej ze znajomych Marioli - mężczyzna tak właśnie uczynił.

Mariola będzie załamana i zacznie planować swoją ucieczkę z kraju. Nie będzie chciała konfrontować się z filmem i swoim byłym narzeczonym.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mariola będzie mogła liczyć na przyjaciół

Bohaterka nie zostanie ze swoimi uczuciami sama. Na szczęście, będzie mogła liczyć na przyjaciół, którzy wspomogą ją w tej wyjątkowo niekomfortowej sytuacji. Jedną z nich będzie Aldona, która doradzi swojej przyjaciółce, by nie poddawała się szantażom swojego byłego ukochanego.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat polskiej piosenkarki. Jej kochanek popełnił samobójstwo, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie

2. Mężczyzna przeżył chwile grozy gdy obudził się w zamkniętym supermarkecie. Siedział w nim dwa dni

– Znajomi i rodzina może zrozumieją, ale reszta mnie zniszczy… Co ja mam robić? Wyjechać gdzieś? – zapyta bohaterka

– Tomkowi o to właśnie chodzi! Żebyś się załamała i przestała walczyć... Tylko w ten sposób może zniszczyć twoje dobre imię! – wyzna Aldona.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl i klienci oszukani. Doszło do MASOWEGO ataku
  2. Polska aktorka wzięła ślub w tajemnicy! Piękność wyszła za 19 lat starszego milionera [ZDJĘCIA]
  3. U małej dziewczynki zdiagnozowano guza mózgu. Późniejsze wydarzenia sprawiły, że zszokowani lekarze nie wiedzieli, co powiedzieć
  4. W całej miejscowości aż huczy. Janina Ż. zmarła w łóżku sąsiada
  5. Ola Kwaśniewska zwyzywana od „pasztetów” za zdjęcie w bikini. Jej mocna odpowiedź podbija sieć

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News