Barwy szczęścia, gwiazda porwana
kadr serialu "Barwy szczęścia" TVP
Weronika Wasiak - 18 Października 2020

Gwiazda "Barw szczęścia" i "Na dobre i na złe" została porwana. Zwabiono ją podstępem, o koszmarze jeszcze długo huczały polskie media

Gwiazda serialu "Barwy szczęścia" i "Na dobre i na złe" najpierw podstępem została zwabiona, a później porwana. W mediach aż wrzało od informacji o dramacie znanej aktorki.

"Barwy szczęścia" przyniosły jej wielką popularność, choć w rodzimym show-biznesie pojawiła się znacznie wcześniej niż na planie hitu TVP. Od razu zgromadziła wokół siebie prawdziwą armię sympatyków, którzy każdego dnia z ogromnym zaciekawieniem śledzą jej losy zawodowe i prywatne. Fani nie mieli pojęcia o porażających szczegółach z przeszłości.

Dziś i we wtorek ostrzeżenia, od środy odczuwalna zmiana dla wszystkich Polaków. Nie ma wątpliwościDziś i we wtorek ostrzeżenia, od środy odczuwalna zmiana dla wszystkich Polaków. Nie ma wątpliwościCzytaj dalej

Aktorka z serialu "Barwy szczęścia" została porwana

Dziennik.pl przypomina dramat, z którym przed laty zmierzyć miała się Adrianna Biedrzyńska, znana z "Barw szczęścia" jako Małgorzata. Serwis donosi, że gdy ta była już znaną i uwielbianą w Polsce aktorką, została porwana! Sprawcą jest ponoć 50-letni Andrzej G., wielbiciel gwiazdy. Wiele lat temu miał się z nią skontaktować i zaproponować, by zasiadła w jury konkursu recytatorskiego, który w rzeczywistości wcale nie istniał. Adrianna nie przypuszczała jednak, że ktokolwiek może chcieć ją oszukać i to w taki sposób. Spotkała się z mężczyzną, a ten wywiózł ją do domku letniskowego w Złotym Potoku. Tam aktorka była przetrzymywana przez 7 godzin.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Właśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówWłaśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówCzytaj dalej

Z doniesień Dziennika.pl wynika, że taką wersję wydarzeń potwierdza policja, którą gwiazda sama miała zawiadomić. Biedrzyńska natomiast zaprzecza, by kiedykolwiek została uprowadzona.

- W jaki sposób zostałam porwana, przez kogo? - dopytywała przed laty w rozmowie z serwisem.

- Tłumaczył, że tam czeka na nią główny organizator konkursu - przytaczała dla Dziennika.pl nadkom. Joanna Lazar z częstochowskiej policji.

Dzisiaj grzeje: 1. Mamy wytyczne związane z Bożym Narodzeniem. Wielu nie będzie zadowolonych, koniec z tradycją

2. Zapadła decyzja, rzecznik rządu potwierdza. Nagła zmiana dziś o 12

3. Fani "M jak Miłość" zdruzgotani, potwierdzono dwie śmierci. Aktorka przekazała tragiczne wiadomości

Zgodnie z dalszą relacją, po tym, jak Adrianna weszła do domu, Andrzej G. miał zamknąć wszystkie drzwi i okna, by uniemożliwić jej drogę ucieczki. Mężczyzna przez cały czas miał ignorować błagania aktorki, by ją wypuścił i przekonywał, jak wielkim jest jej wielbicielem. Minęło 7 godzin, gdy zdecydował się zwrócić jej wolność. Wtedy ta od razu pobiegła na policję.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 5 minut i ani chwili dłużej, najszybsze ciasto na świecie. Wygląda niczym z najlepszej cukierni, a smak zachwyca
  2. Ewa Chodakowska zadziwiła tysiące Polaków. Wstawiła zdjęcie topless, fani nie mogli uwierzyć własnym oczom (FOTO)
  3. Rodzice mogą zapłacić za dziecko 500 zł kary. Policja bez wahania wypisze mandat
  4. Służby natychmiast przerwały pogrzeb, przegoniono żałobników. Porażające sceny w polskiej miejscowości
  5. MSZ zabrało głos ws. zamknięcia granic. Kluczowa wiadomość dla wszystkich Polaków
  6. Lekarze namawiali parę na aborcję. Wiemy jak dziś rozwija się dziecko, które przyszło na świat bez mózgu

Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Dziennik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News