Gwiazda "Barw szczęścia" pożegnała się z fanami. Nie zamierza wracać do TVP

Gwiazda "Barw szczęścia" pożegnała się z fanami. Nie zamierza wracać do TVP Źródło: vod.tvp.pl Barwy szczęścia

"Barwy szczęścia" już nigdy nie będą takie same, jak do tej pory. Jedna z gwiazd postanowiła pożegnać się z fanami. Niestety, jej współpraca z TVP uległa końcowi. Aktorka zapowiedziała, że ten stan nigdy nie ulegnie zmianie. Nie zamierza wracać do Telewizji Polskiej. Znamy powody jej szokującej decyzji.

Zofia Zborowska, czyli Aneta Dylska z popularnego serialu "Barwy szczęścia" poinformowała fanów, że postanowiła zakończyć swoją współpracę z produkcją. Jej przygoda na planie trwała trzy lata i była jednocześnie jej debiutem aktorskim na małym ekranie. Córka legendy polskiego kina, Wiktora Zbrowskiego, ma na koncie dziewiętnaście ról filmowych, serialowych i dubbingowych, jednak dopiero postać Anety przyniosła jej prawdziwą popularność. Jej rezygnacja zasmuciła rzesze telewidzów.

"Barwy szczęścia": Gwiazda pożegnała się z fanami

Zofia Zborowska poświęca wiele czasu na rozwijanie swojego konta na Instagramie. Jej profil obserwuje ponad 300 tysięcy internautów. Można zobaczyć tam kadry z prywatnego życia aktorki, reklamy kosmetyków i produktów dostarczanych jej przez liczne marki oraz obrazki, które przypadły gwieździe do gustu. Konto jest jednym ze źródeł jej utrzymania, dlatego postanowiła skupić się między innymi na tej inicjatywie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Co więcej, chodzi także o względy ideologiczne. Zborowska często zabiera głos w sprawach problemów społecznych i jasno deklaruje swoje poglądy w spornych kwestiach. Niedawno, po bulwersującej wypowiedzi prezydenta, Andrzeja Dudy, publicznie stanęła w obronie osób LGBTQ+. Na jej profilu pojawiło się zdjęcie księdza Kaczkowskiego, który wielokrotnie podkreślał, że nie można dyskryminować żadnej mniejszości.

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy muszą uważać, żywioł uderzy z wielką siłą. Czerwone alerty dla 10 województw, poważne zagrożenie zdrowia i życia

2. IMGW wydało pilne ostrzeżenie niemalże dla całego kraju. Polacy muszą uważać na niszczycielski żywioł
 

W rozmowie z magazynem "Teleshow", gwiazda serialu "Barwy Szczęścia" stwierdziła, że współpraca z Telewizją Polską nie jest już dla niej interesująca. Można się domyślać, że miały na to wpływ ostatnie wydarzenia na scenie politycznej. Przypominamy, że wyraźny sprzeciw przeciwko wypowiedziom polityków Prawa i Sprawiedliwości, wyraziła nawet dziennikarka TVP, Danuta Holecka. Pozostaje mieć nadzieję, że Zofia Zborowska pozostanie aktywna w mediach społecznościowych, gdzie tak jak dotychczas będzie promowała ochronę środowiska i kuchnię wegańską.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie mieści się w głowie, właśnie wykryto 2 różne Salmonelle w jedzeniu kupowanym przez niemal wszystkich. GIS pilnie ostrzega Polaków
  2. Justyna Żyła długo czekała, aby wyznać prawdę. Aby ratować małżeństwo z Piotrem, zdecydowała się na poważny krok
  3. Gwiazda "M jak miłość" z ciążowym brzuszkiem. Aktorka zaskoczyła fanów
  4. Żona zdradziła go z 60 facetami. Zaplanował dla niej najlepszą zemstę, nigdy jej nie zapomni
  5. Gwiazda serialu uwielbianego przez Polaków oskarżona o gwałt na 3 kobietach. Ma poważne kłopoty
  6. Młodziutka gwiazda „M jak Miłość” jest w ciąży? Nowe zdjęcie nie pozostawia wątpliwości


Źródło: Plotek

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News