Gwieździe "Barw Szczęścia" wytknięto publiczne okazywanie uczuć. Jej riposta jest mistrzowska, nic tylko wstać i klaskać

Gwieździe "Barw Szczęścia" wytknięto publiczne okazywanie uczuć. Jej riposta jest mistrzowska, nic tylko wstać i klaskać Źródło: Barwy Szczęścia

"Barwy szczęścia" są serialem uwielbianym przez Polaków. Ta produkcja odpowiada za wypromowanie i rozwinięcie się kariery wielu polskich aktorów i aktorek. Gwiazda serialu została ostatnio mocno skrytykowana przez media. Chodziło o jej zdjęcia z ukochanym. Odpowiedź aktorki jest mistrzowska.

"Barwy szczęścia" to jeden z największych hitów TVP. Losy bohaterów serialu są bacznie śledzone przez całą masę widzów. Produkcja ta była początkiem kariery dla wielu polskich aktorów i aktorek. Niedawno jedna z największych gwiazd "Barw szczęścia" została mocno skrytykowana przez prasę. Wszystko zaczęło się od zdjęć z wakacji. Reakcja aktorki i jej odpowiedź na zarzuty zasłużyły na oklaski. 

Gwiazda "Barw szczęścia" tłumaczy się z czułości w stosunku do swojego partnera

Jedną z postaci, które mocno wybiły się na sukcesie serialu TVP "Barwy szczęścia" jest Katarzyna Glinka. Aktorka wcześniej występowała również w innych produkcjach, ale dopiero rola Kasi Górki w hicie Telewizji Polskiej przyniosła jej rozpoznawalność i sławę. 

Gwiazdę spotkała ostatnio fala krytyki ze strony tabloidu, który wytknął jej zbyt ostentacyjne okazywanie czułości swojemu partnerowi. Chodzi o zdjęcia aktorki z wakacji, które spędza ze swoim synem i nowym chłopakiem. Reakcja Katarzyny Glinki może być przykładem dla innych celebrytów na to, jak należy radzić sobie z hejtem dziennikarzy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mistrzowska riposta aktorki 

To, w jaki sposób gwiazdy radzą sobie ze słowami krytyki, świadczy o ich inteligencji i umiejętności poradzenia sobie ze sławą. W przypadku Katarzyny Glinki poszło o jej zdjęcia z wakacji, na których okazuje miłość i czułość swojemu partnerowi na plaży. 

- Gwiazda "Barw szczęścia" czule pieści twardziela na plaży! Gdzie parawan? - napisał Super Express.

Aktorka postanowiła, że nie da się zastraszyć prasie i odważnie odpowiedziała na zarzuty tabloidu, a jej riposta jest naprawdę mistrzowska. Glinka wystosowała na swoim Instagramie wpis na ten temat. Dodała do niego zdjęcie, na którym przytula się ze swoim nowym partnerem.  

- Kochani kolorowa prasa donosi o tym, że „kocham na plaży" i nie zasłaniam się parawanem. Otóż uprzejmie donoszę, że kocham nie tylko na plaży i na piasku, ale również w górach, na spacerze, kiedy biegam, czytam, uczę się roli, kiedy robię obiad, odbieram dziecko ze szkoły, bawię się z nim, jestem w kinie i w ogóle wszędzie gdzie jestem - tłumaczy ironicznie Katarzyna Glinka. 

Później aktorka dzieli się swoimi przemyśleniami na temat pokazywania miłości i dziwi się, że nagle okazywanie czułości stało się czymś w złym tonie. Sama uważa, że miłość jest czymś pięknym i trzeba ją pokazywać często, jeżeli kogoś naprawdę się kocha. Sądzi, że jest to zupełnie normalna sprawa, że dwoje kochających się ludzi całuje się i przytula. Jej piękna reakcja na słowa krytyki mogłaby być przykładem dla innych gwiazd, które czasem nie radzą sobie z hejtem.

 

Źródło: Instagram/Katarzyna Glinka

ZOBACZ TAKŻE

  1. Agata Duda w USA! Pierwsza Dama wygląda olśniewająco! Przyćmiła Melanię Trump [ZDJĘCIA]
  2. Wiadomo, na co chorowała Irena Szewińska! Przyczyny śmierci legendarnej olimpijki są STRASZNE. Aż trudno w to uwierzyć
  3. Oliwia Bieniuk chora? W mediach o tym nie usłyszycie
  4. Dramat ojca dzieci Małgorzaty Rozenek. Po udarze spotkało go kolejne wielkie nieszczęście
  5. Meghan Markle i Harry niedawno zostali rodzicami i już przekazali radosną wiadomość. Gratulacje spływają z całego świata
  6. Nie żyje Marta. Jej ciało znaleziono w lesie

Źródło: Plejada

 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu