Gwiazda "Barw szczęścia" została bez środków do życia. Wszystko przez koronawirusa

Gwiazda "Barw szczęścia" została bez środków do życia. Wszystko przez koronawirusa Źródło: facebook Agnieszka Przepiorska Frankiewicz

Barwy szczęścia to jeden z najpopularniejszych seriali, które pojawiły się na antenie TVP2. Widzowie, którzy już od dłuższego czasu śledzą losy swoich ulubionych bohaterów, polubili także aktorów, którzy w nim grają. Dziś jedna z aktorek produkcji zdecydowała się na szczere wyznanie, gwiazda serialu przekazała, że została bez środków do życia, a wszystko ma związek z koronawirusem.

"Barwy szczęścia" ale także pozostałe seriale i produkcje związane z wydarzeniami kulturalnymi w kraju zostały odwołane lub zawieszone. Ze względu na sytuację na świecie w wyjątkowej sytuacji znaleźli się artyści. Jedną z nich jest gwiazda serialu "Barwy Szczęścia", która w mediach społecznościowych dzieli się swoją opinią na temat koronawirusa.

Sytuacja artystów i aktorów w Polsce

W związku z zamknięciem szkół, przedszkoli, żłobków, uczelni wyższych, ale także odwoływaniem koncertów, sztuk teatralnych czy innych wydarzeń związanych z kulturą w kraju, wielu artystów znalazło się w ciężkiej sytuacji. Przez co najmniej dwa tygodnie nie będą mieli oni możliwości, aby zarabiać pieniądze. Aktorka znana z serialu "Barwy Szczęścia" podzieliła się w sieci wyznaniem, które pokazuje, w jakiej sytuacji znaleźli się artyści w Polsce. 

Gwiazda serialu "Barwy szczęścia" o ciężkiej sytuacji materialnej

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Agnieszka Przepiórska-Frankiewicz, która od lat związana jest z serialem "Barwy szczęścia" napisała w mediach społecznościowych, co sądzi o decyzji, która wynika z ograniczeniem wydarzeń kulturalnych ze względu przeciwdziałanie roznoszenia niebezpiecznego koronawirusa

- To by było na tyle. Zostaję bez środków do życia tak jak wiele moich bezetatowych koleżanek i kolegów. Co robić w tej sytuacji? Jak spłacać kredyt? Jak ogarnąć dzieci? Bezbronność wobec systemu i świata. Możesz się spalać, pracować ponad siły, dawać serce miłość, czułość widzom, być zawsze fair, perfekcyjnie przygotowana, rzetelna, nie zawodzić a i tak zostajesz sama jak ch.... I kompletnie nie wiadomo jak żyć - napisała gwiazda serialu "Barwy szczęścia" na Facebooku. 

Dzisiaj grzeje: 1. Oficjalnie: 7 nowych przypadków zachorowań na koronawirusa w Polsce. Nowe miasto na mapie zakażeń
2. 
Tata zarażonej koronawirusem dziewczynki złamał kwarantannę. Powód nie mieści się w głowie

Aktorka w związku z koronawirusem znalazła się w fatalnej sytuacji materialnej. Niestety wydarzenia, które zachodzą na świecie i w Polsce nie są zależne od grupy aktorów i artystów, którzy w najbliższym czasie mogą zostać bez pracy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tom Hanks zarażony koronawirusem. Infekcja może być dla niego szczególnie niebezpieczna
  2. To koniec sezonu skoków narciarskich? Kamil Stoch może skorzystać na odwołaniu zawodów
  3. Mamy przełom ws. koronawirusa? Naukowcy informują o skutecznym leku, jest znany od 70 lat
  4. Pilne ostrzeżenie dla całej Polski, sytuacja jest bardzo niebezpieczna. Są ofiary śmiertelne i ranni
  5. Rodzina Witolda Pyrkosza ukrywała przed nim wielką tajemnicę. Wyszła na jaw dopiero lata po jego śmierci
  6. Niemal nikt nie wie, że każda kasa w Lidlu ma ukrytą funkcję. Mało kto jej używa i bardzo źle

źródło: se

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News