Za kulisami "Barw Szczęścia" rozegrał się prawdziwy dramat. Aktorka pilnie przewieziona do szpitala

Za kulisami "Barw Szczęścia" rozegrał się prawdziwy dramat. Aktorka pilnie przewieziona do szpitala Źródło: Fot. Materiały prasowe/Barwy Szczęścia

"Barwy Szczęścia" przygotowały dla swoich widzów naprawdę dramatyczne wątki, które rozegrają się już niedługo. Jednak prawdziwy koszmar miał miejsce za kulisami tego hitowego serialu. Lubiana aktorka trafiła do szpitala.

"Barwy Szczęścia" od lat utrzymują się w ścisłej topce, jeżeli chodzi o seriale stacji TVP, a jest to zasługą licznych wątków, które potrafią naprawdę trzymać widzów w napięciu. Jednak to, co możemy obserwować na ekranach naszych telewizorów, jest niczym w porównaniu z dramatem, jaki rozegrał się za kulisami tej produkcji.

Gwiazda serialu przeszła prawdziwy koszmar i prosto z planu musiała zostać zabrana do szpitala. Niestety jej stan zdrowia nie był jedynym zmartwieniem, ponieważ w tym samym czasie z chorobą zmagał się również syn gwiazdy. Wszystko opisała na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Gwiazda serialu "Barwy Szczęścia" przeżyła prawdziwy dramat

Izabela Zwierzyńska powróciła na plan "Barw Szczęścia" po niemalże półrocznej przerwie, która wywołana była tym, że aktorka aktualnie mieszka i uczy się w Londynie. Mimo to udało jej się znaleźć czas, aby powrócić do serialu i kontynuować wątek swojej postaci.

Niestety Izabela Zwierzyńska przypłaciła to swoim własnym zdrowiem, a swoją historią podzieliła się z internautami poprzez swój profil na Instagramie. Po przeczytaniu jej wpisu można bez wątpienia stwierdzić, że był to najgorszy czas na powrót do serialu, ponieważ zbiegł się zarówno z jej chorobą, jak i jej syna. Wszystko zaczęło się jeszcze podczas wyjazdu z dzieckiem do Rzymu i niestety z każdą chwilą było tylko gorzej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Chory F., chora ja, 3 dni w stanie agonalnym, telepię się i trzęsę w łóżku, intensywne zajęcia w szkole (bo już nie mogę więcej opuszczać), taksówka zabiera mnie ze szkoły, bo nie jestem w stanie wstać, prawie do szpitala, ale jednak decyduje się do domu. Krew, pot i łzy. Poranny lot z Londynu do Warszawy. Jazda na plan zdjęciowy. Noga puchnie i boli. Szpital. Zastrzyk ze sterydu do stawu. Zapalenie kaletki stawowej. I co?! Siły w końcu wróciły! OMG! Jestem taka wdzięczna. Przetrwałam/ liśmy! - napisała Izabela Zwierzyńska.

Pobyt w szpitalu na pewno był wyjątkowo nerwowy i stresujący, na szczęście jednak w tym wypadku wszystko dobrze się skończyło. Miejmy nadzieje, że Zwierzyńska już nigdy nie będzie postawiona w takiej sytuacji i będzie mogła w całości skupić się nad tym, co dla niej najważniejsze w życiu.

  1. To był najpilniej strzeżony sekret! O Kindze Dudzie będą teraz mówić WSZYSCY! Nie uwierzycie, co zrobiła
  2. Wiadomo, na co chorowała Irena Szewińska! Przyczyny śmierci legendarnej olimpijki są STRASZNE. Aż trudno w to uwierzyć
  3. Wielka porażka Norbiego. Najnowsze doniesienia o „Jaka to melodia” ukazały brutalną prawdę
  4. Dramat ojca dzieci Małgorzaty Rozenek. Po udarze spotkało go kolejne wielkie nieszczęście
  5. Meghan Markle i Harry niedawno zostali rodzicami i już przekazali radosną wiadomość. Gratulacje spływają z całego świata
  6. Nie żyje Marta. Jej ciało znaleziono w lesie

źródło: Super Express

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu