Lekarze nie dają mu szans na przeżycie. Koszmarna tragedia uwielbianego bohatera "Barw Szczęścia"

Lekarze nie dają mu szans na przeżycie. Koszmarna tragedia uwielbianego bohatera "Barw Szczęścia" Źródło: screen vod.tvp.pl

"Barwy Szczęścia" przygotowały dla swoich fanów naprawdę masę bardzo mocnych wątków. Jednym z nich jest tragedia uwielbianego bohatera, który na skutek wypadku trafi w bardzo ciężkim stanie do szpitala. Lekarze nie będą dawali mu najmniejszych szans na przeżycie.

"Barwy Szczęścia" w bardzo szybkim tempie zaskarbiły sobie miłość milionów Polaków, którzy z niecierpliwością wypatrują kolejnych odcinków premierowych. Już niebawem czekać ich będzie naprawdę poruszający wątek, który związany jest z jednym z najpopularniejszych bohaterów. Mowa dokładniej o Franku, w którego wciela się Mateusz Banasiuk.

Franek ulegnie bardzo poważnemu wypadkowi, w którym odniesie niezwykle rozległe obrażenie. Będzie musiał przez to przejść ryzykowną oraz skomplikowaną operację, a sami lekarze niestety nie będą dawać mu szans na przeżycie.

Bohater serialu "Barwy Szczęścia" w śpiączce

Cała sytuacja będzie miała miejsce w odcinku numer 2083, kiedy to Franek wraz z młodymi kibicami będzie jechał na mecz do Torunia, który rozgrywany będzie w ramach Pucharu Polski. Niestety podczas drogi na mecz będzie miał miejsce wypadek, w którym ucierpi kierujący busem Franek oraz dzieci Piotra Walawskiego. Chociaż gdyby nie błyskawiczna reakcja Franka to sytuacja mogłaby być o wiele gorsza.

Bohater w ostatniej chwili uniknie czołowego zderzenia z wyprzedającym autem, ale przez to ich wóz wyląduje w rowie. Największe obrażenie odniesie sam Franek, który w krytycznym stanie zostanie przetransportowany do szpitala, gdzie niestety lekarze nie będą mieli dobrych wieści.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Franek po operacji zapadnie w śpiączkę, a czuwać nad nim będzie sama Regina, która nie będzie go opuszczać nawet na chwilę. Zapowiedź odcinka jasno daje do zrozumienia, że życie bohatera wisi na włosku i nie wiadomo, czy wyjdzie z tego cało.

Jednak mając na uwadze, że sceny te były kręcone już kilka miesięcy temu, doskonale wiemy, że Frankowi uda się wygrać ze śmiercią. Wskazuje na to, chociażby zdjęcie z planu serialu, na którym widzimy właśnie Mateusza Banasiuka wraz z Kamilą Kamińską. Mimo wszystko ta tragiczna historia będzie miała również pozytywny aspekt, ponieważ to właśnie wypadek Franka sprawi, że jego związek z Reginą wejdzie na zupełnie nowy poziom.

Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na premierę najnowszych odcinków, aby zobaczyć, jak zakochani poradzą sobie z tą całą sytuacją.

  1. Znany polski artysta ma raka! Jego córka w przerażających słowach powiedziała o stanie ojca
  2. Cała PRAWDA o rodzinie Mateusza Morawieckiego. Internautom opadły szczęki, gdy to zobaczyli. Nie pozbieracie się po tym
  3. Gwiazdor grający kultowego Boczka z "Kiepskich" ukrywa przed mediami śliczną żonę Anię. Razem przeżyli dramat, kim jest pani Gnatowska?
  4. Zwykła rodzina spotkała w sklepie Martyniuka. "O popatrz, to pan Zenek", skromność artysty zachwyciła wszystkich
  5. Będzie 700 plus dla wszystkich pracujących Polaków. Morawiecki ogłosił to dziś oficjalnie
  6. Takie pytanie do 14-latki? Roksana Węgiel zawstydzona i zażenowana, dziennikarz grubo przesadził?
    

źródło: Super Express

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu