Barwy Szczęścia
Facebook / barwyszczescia
Monika Majko - 9 Stycznia 2020

Śmiertelna choroba w "Barwach Szczęścia"? Nagły dramat uwielbianej postaci

"Barwy Szczęścia" zaskoczą fanów prawdziwym dramatem. Losy bohaterów serialu śledzą z zaciekawieniem tysiące widzów. Uwielbiana postać czekają poważne kłopoty zdrowotne.

"Barwy Szczęścia" dostarczają widzom nowych wrażeń. Tym razem producenci serialu przygotowali prawdziwy dramat w życiu jednej z uwielbianych przez fanów postaci. Bohaterka straci przytomność na oczach swoich najbliższych. Już w najbliższym odcinku fanów serialu czekają ogromne emocje.

"Barwy Szczęścia" wciąż zaskakują widzów

Sabina, grana przez Barbarę Kurzaj, ma ostatnio wyjątkowo trudny czas w życiu. Bezradna Tomaszewska zaczęła pić alkohol w ukryciu przed rodziną. Uzależniona kobieta przestała się kontrolować. W kolejnym odcinku wstanie rano bardzo osłabiona i dotrze do kuchni trzymając się ściany. Wykończona, straci przytomność na oczach swoich córek, Mai i Róży. Osunie się bezwładnie na podłogę i przez kilka minut nie będzie reagowała na rozpaczliwe próby ocucenia jej.

Disco poloLider Boys bezsilny, wybuchł płaczem. Usłyszał przytłaczającą wiadomość, dramat gwiazdy disco poloCzytaj dalej

Wytrwali widzowie pamiętają, że Sabina kilka lat temu wygrała walkę z rakiem. Córka kobiety z przerażeniem pomyśli, że kobieta ma nawrót śmiertelnej choroby. Nie jest jednak świadoma, że jej mama ma poważny problem z alkoholem. Sabina ukrywa uzależnienie przed swoimi bliskimi.

Bliscy poproszą Sabinę, by zgłosiła się do lekarza, ta jednak zbagatelizuje wydarzenie. Kobieta stwierdzi, że jej nagłe omdlenie jest wynikiem stresu, małego apetytu oraz braku snu i że nie ma się czym martwić. To jednak nie uspokoi rodziny kobiety, której stan z dnia na dzień będzie się pogarszał.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Edyta GórniakZłe rzeczy dzieją się z Edytą Górniak. Jej wygląd zmienił się drastycznieCzytaj dalej

Sabina ma poważny problem z alkoholem

Na pomóc uzależnionej przyjaciółce ruszy Kazik. Odnajdzie skrytki, w których trzyma ona alkohol i będzie starał się przemówić jej do rozsądku. Kobieta jednak nie będzie chciała go słuchać.

- Śmierć Andrzeja, utrata domu, kłopoty z Kajtkiem, choroba mamy. Do tego praca i opieka nad małym dzieckiem. Kazik, to trochę za dużo jak na jedną osobę, nie sądzisz? - zapyta go rozżalona Sabina.

- Proszę, nie idź moją drogą Sabina. Alkohol to jest bagno - powie jej zmartwiony mężczyzna.

Dzisiaj grzeje:

1. Chcesz zostać postacią z bajki lub superbohaterem? Disneyland szuka pracowników, lecz wymagania mogą zaskoczyć
2. Widzowie Sanatorium miłości oszukani, kłamstwo wyszło na jaw. Chodzi o Panią Wiesię

Fani mogą być zmartwieni kłopotami, jakie przygotowali dla Sabiny producenci serialu. Jej omdlenie może być dopiero początkiem problemów. Wszystko okaże się już w najbliższych odcinkach "Barw Szczęścia".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  2. Świetna wiadomość dla rencistów. Od dziś mogą składać wnioski o dodatkowe świadczenie
  3. Smutne. Uwielbiana gwiazda polskiego kucharstwa nie żyje
  4. Dramatyczne doniesienia o Teresie Lipowskiej. Fani są zrozpaczeni, aktorka na resztę życia podjęła smutną decyzję
  5. Dagmara ujawniła nieznane szczegóły ze swojego życia, ma młodszego partnera. Niebywałe, co powiedziała o swoim związku

BliźniakiBliźniaki po porodzie zanosiły się nieziemskim płaczem. Wszystko przez jedną rzecz, którą zrobili im lekarzeCzytaj dalej

źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News