Tragiczne wakacje bohaterki "Barw szczęścia". Zarażenie śmiertelną chorobą i problem z powrotem do Polski

Tragiczne wakacje bohaterki "Barw szczęścia". Zarażenie śmiertelną chorobą i problem z powrotem do Polski Źródło: instagram/barwyszczescia.official/

"Barwy szczęścia" dostarczą swoim fanom porządną dawkę emocji. Już za kilka tygodni produkcja powróci na antenę, a wraz z nią kolejne problemy bohaterów. Tym razem sytuacja będzie naprawdę poważna, a życie ulubienicy widzów zawiśnie na włosku.

"Barwy szczęścia" pojawią się z premierowymi odcinkami już 19 sierpnia, natomiast zupełnie niedawno pojawiły się informacje na temat tego, co czeka nas w najnowszym sezonie. Jak możemy się dowiedzieć, krótki wyjazd jednej z bohaterek zakończy się prawdziwą tragedią, a jej życie znajdzie się w poważnym niebezpieczeństwie. Ponadto okaże się, że bliska jej osoba nie będzie mogła powrócić do kraju. Czy wraz z nowymi odcinkami stracimy uwielbianą postać? 

Co wydarzy się w serialu "Barwy szczęścia" po przerwie?  

Jak wiadomo, Iwona (Izabela Zwierzyńska) przebywa obecnie na Ukrainie, gdzie udała się, by leczyć śmiertelnie chore osoby. W premierowych odcinkach, do domu Pyrków dotrą informacje na temat stanu zdrowia siostry, która to zaraziła się niebezpieczną, zagrażającą życiu chorobą. Hubert (Marek Molak) i Agata (Natalia Zambrzycka) zadecydują, że któreś z nich musi udać się do Iwony i sprowadzić ją z powrotem do kraju. Ostatecznie w krótką podróż wybierze się Agata, lecz czy uda jej się uratować kobietę? 

Dramat w życiu bohaterki  

Z serialowych przecieków wynika, że Agata szybko wróci do Polski, jednak sama. Okazuje się, że stan Iwony będzie na tyle poważny, że podróż samolotem będzie niemożliwa. Gdyby tego było mało, zaledwie kilka godzin po wylądowaniu, bohaterka zacznie czuć się źle, a z każdą kolejną godziną będzie coraz gorzej. Agata dostanie wysokiej gorączki oraz halucynacji. Bez wątpienia, młodsza siostra Huberta zaraziła się śmiertelnie niebezpieczną chorobą na Ukrainie, która w połączeniu z jej cukrzycą, stwarza jeszcze większe zagrożenie dla życia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Chłopak bohaterki Patryk, będzie w wielkim szoku, gdy ukochana zacznie majaczyć, by ten zabrał ją do nieżyjących rodziców. Zaniepokojony od razu wezwie pogotowie. Już w szpitalu, stan Agaty będzie krytyczny, jednak ta ostatkami sił będzie błagać chłopaka, by nie pozwolił jej umrzeć. Sytuacja będzie naprawdę poważna, a bohaterka stanie oko w oko ze śmiercią. Niestety dopiero za kilka tygodni widzowie dowiedzą się, czy ich ulubienicy uda się przeżyć. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Bracia Golec przeżyli TRAGEDIĘ. Do dziś nie pogodzili z TĄ wielką stratą. Przygotujcie chusteczki
  2. Finalista ''Mam Talent'' ma raka SERCA. Poprosił fanów o coś NIESAMOWITEGO. Będziecie płakać
  3. Nagrali rozmowę Beaty Szydło ze znajomym. W sieci rozpętała się burza: „To trzeba wstydu nie mieć”
  4. Dagmara Kaźmierska wylądowała na wózku inwalidzkim. Zdjęcie królowej życia z kliniki w sieci
  5. Przełomowa wskazówka ws. zaginionej córki pracownika Watykanu. „Sprawdźcie grób z aniołem”, w tle Jan Paweł II
  6. Z północy Europy płynie do Polski kolejna fala. Wyjątkowo paskudna prognoza pogody w TVN zniszczy plany wielu Polaków

Źródło: superexpress

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News