Uwielbiana aktorka odchodzi z "Barw Szczęścia"? Pojawiły się pogłoski o pogarszającym się stanie zdrowia

Uwielbiana aktorka odchodzi z "Barw Szczęścia"? Pojawiły się pogłoski o pogarszającym się stanie zdrowia Źródło: instagram/barwyszczescia.official/

"Barwy szczęścia" nieustannie zaskakują widzów zmianami w obsadzie. Bohaterowie odchodzą, a na ich miejscu pojawiają się zupełnie nowi, bądź powracają ci, którzy rozstali się z produkcją lata temu Właśnie pojawiły się informacje, że jedna z aktorek już niebawem może opuścić plan, co przeraziło fanów serialu.

"Barwy szczęścia", dzięki swoim aktorom, zjednały już naprawdę sporą rzeszę fanów, a z każdym dniem pojawia się ich coraz więcej. Widzowie przywiązują się do swoich ulubionych postaci, zatem nic dziwnego, że wystarczą pogłoski o odejściu jednej z nich, by na ich ciele pojawiły się ciarki. Właśnie teraz doszło do takiej sytuacji, bowiem pojawiły się plotki, że jedna z aktorek opuści obsadę przez pogarszający się stan jej zdrowia. Teraz wszystko już jest pewne. 

Uwielbiana aktorka ma problemy ze zdrowiem 

Stanisława Celińska, gości w uwielbianym serialu TVP już od pięciu lat. Rola Amelii wciąż cieszy się gigantyczną popularnością, a telewidzowie wprost pokochali ją nie tylko jako serialową postać, ale i jako utalentowaną aktorkę. Nie jest jednak tajemnicą, że pani Stanisława ma problemy ze zdrowiem, a przede wszystkim z chodzeniem, co dało się zauważyć również na ekranach telewizorów. Aktorka starała się jednak mimo to wciąż pracować i nie zwalniać tempa. 

- Mam problemy z nogami, ale będę grała, póki będę miała siłę stać na scenie i przed kamerą - wyznała gwiazda serialu.  

Wiadomo jednak, że wraz z biegiem czasu, jej stan zdrowia wcale się nie polepsza, a Celińskiej coraz trudniej jest się poruszać. Z uwagi na nadchodzący nowy sezon "Barw szczęścia", pojawiły się pogłoski, że produkcja będzie chciała stopniowo usuwać postać Amelii z serialu, aż ostatecznie się z nią pożegnamy. Fani nie mogą w to uwierzyć i nieustannie dopytują na wielu portalach społecznościowych, czy plotki są rzeczywiście prawdziwe. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Gwiazda serialu "Barwy szczęścia" odchodzi? 

Teraz nie ma już nawet najmniejszych wątpliwości co do tego, czy telewidzowie będą musieli pożegnać się z panią Stanisławą. 

- Umowa z panią Celińską pozostaje bez zmian, aktorka pracuje na planie w takim wymiarze, jak to zostało ustalone z produkcją - tłumaczy w rozmowie z "Faktem" Karolina Baranowska z produkcji serialu. 

Plotki, które coraz częściej pojawiały się w mediach, zostały jednoznacznie zdementowane. Jak wiadomo, aktorka nie ma zamiaru odchodzić z "Barw", jednak od tego momentu będzie otrzymywała w głównej mierze sceny na siedząco, by nie forsować jej schorowanych nóg.  

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka legendarnego aktora oddała ojca do przytułku. Jej życie było pasmem nieszczęść, zmarła w samotności. Zapomniana przez świat
  2. Wypłynęło intymne zdjęcie Agaty Dudy i Prezydenta! Namiętnie się na nim całują, ludzie są w szoku
  3. Tyle bez ściemy zarabiają pracownicy Biedronki i Lidla. Pospadacie z krzeseł
  4. Gwiazdor „Tańca z Gwiazdami” zostawił żonę z dzieckiem. Porażające doniesienia, jak on tak mógł?!
  5. Tragiczne wakacje bohaterki "Barw szczęścia". Zarażenie śmiertelną chorobą i problem z powrotem do Polski
  6. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem

Źródło: fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News