screen vod.tvp.pl
Karol Zaborowski - 7 Czerwca 2019

Dramatyczne wieści o uwielbianej bohaterce "Barw Szczęścia". Przerażająca choroba rujnuje jej życie

"Barwy Szczęścia" czekają naprawdę dramatyczne momenty. Wszystko wskazuje na to, że życie jednej z bohaterek wywróci się do góry nogami przez straszną chorobę. Co więcej, o wszystkim dowie się jej ojciec.

"Barwy Szczęścia", tuż obok "M jak Miłość", są jednym z najpopularniejszych seriali stacji TVP. Nie ma się zresztą czemu dziwić, ponieważ za obie produkcje odpowiedzialni są ci sami, doświadczeni ludzie. Widać to również po tym, jak teraz prowadzona jest akcja w obydwu serialach. Ogólnie w polskich produkcjach można teraz zauważyć trend na o wiele dramatyczniejsze wątki, w których nie brakuje chorób i wypadków, podobnie więc jest również w formatach Telewizji Polskiej..

Niestety i tym razem na bohaterkę "Barw Szczęścia" nie czeka nic przyjemnego. Jej życie już niebawem może dosłownie wywrócić się do góry nogami. Jej mąż podzieli się z teściem swoimi obawami dotyczącymi ich dalszego małżeństwa, a do tego zmierzyć się będzie musiała ze straszną chorobą.

Ewa Farna ukrywała poród.Ewa Farna wiele dni ukrywała przed mediami, że urodziła. Miała ważny powódCzytaj dalej

Koniec jednego z małżeństw w serialu "Barwy Szczęścia"?

Malwina jest doskonale znaną postacią dla wszystkich fanów serialu, niestety musi mierzyć się teraz z poważnymi problemami w swoim życiu. Wszystko dlatego, że okazuje się, iż cierpi na chorobę dwubiegunową afektywną, która znacząco komplikuje relacje z innymi ludźmi, jak i niemalże uniemożliwia utrzymanie stałej pracy. Co więcej, bez wprowadzenia odpowiedniego leczenia, bardzo ciężko jest z nią normalnie żyć i funkcjonować.

Niestety to właśnie choroba stanie się także podstawą do problemów w jej małżeństwie, które powoli chyli się ku upadkowi. O problemach Malwiny dowie się jej ojciec Jerzy, po tym, jak otrzyma od swojego zięcia bardzo niepokojący telefon. Przemek zacznie mu się żalić przez słuchawkę, że jest już na skraju wytrzymałości, a dodatkowo Malwina straciła pracę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

the voice kidsSmutne informacje o gwieździe polskiego The Voice Kids. U 14-latki zdiagnozowano nieuleczalną chorobęCzytaj dalej

Tajemnicze wyjazdy Malwiny do Warszawy

Największy problem będą stanowić częste Wyjazdy Malwiny do Warszawy, które wedle jej męża są jedynie wymówką, aby nie spędzać czasu ze swoją rodziną.

- Jurek, co się dzieje, miałeś mnie dogonić? Coś się stało? - spyta Małgorzata.

- Nie wiem... W jednej chwili zrobiło mi się. Przemek chce rozwodu. On uważa, że przyjazdy Malwiny do Warszawy są tylko pretekstem, żeby nie siedzieć z nim i z Emilką w Zakrzewiu. Słyszałaś, że Malwina straciła pracę? - odpowie Jurek.

Niestety nawet rozmowa Jerzego z jego córką Malwiną nie pomoże, a wręcz przeciwnie - dojdzie pomiędzy nimi do poważnej kłótni.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje kultowy polski reżyser. Przegrał walkę ze straszliwą chorobą
  2. Największa tajemnica Jana Pawła II! Kim byli prawdziwi rodzice Karola Wojtyły?
  3. Tragiczna wiadomość. Nie żyje twórca uwielbianego przez Polaków serialu Polsatu
  4. Beata Tyszkiewicz ma problemy z sercem. Spisała testament, zgromadziła astronomiczne oszczędności
  5. Dramatyczne wieści o uwielbianej bohaterce "Barw Szczęścia". Przerażająca choroba rujnuje jej życie
  6. TVP przekazuje alert RCB dla kilku województw. Zaleca nie wychodzić z domu i zabezpieczyć dobytek

Elżbieta JaworowiczJaworowicz nie mówiła całej prawdy o sobie. Jej kilka intymnych sekretów wbija w fotel!Czytaj dalej

źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News