Wielka tragedia w "Barwach szczęścia". Dopiero po śmierci córeczki na jaw wyjdzie największa prawda

Wielka tragedia w "Barwach szczęścia". Dopiero po śmierci córeczki na jaw wyjdzie największa prawda Źródło: instagram/barwyszczescia.official /

Fani serialu "Barwy szczęścia" przeżyli prawdziwy wstrząs, gdy na ich oczach umarła córeczka uwielbianego bohatera. To jednak nie był koniec koszmarnych zdarzeń, bowiem pogrążony w żałobie ojciec niebawem pozna straszną prawdę.

"Barwy szczęścia" doszczętnie wstrząsną widzami w najnowszych odcinkach. W życiu bohaterów, ale i wielbicieli kultowej produkcji czeka czas pełen skrajnych emocji, które długo nie opadną. Tragiczna śmierć była jedynie wierzchołkiem góry, którą na swojej drodze napotka ulubieniec telewidzów. Zrobi się naprawdę nieprzyjemnie.

Dramat w serialu "Barwy szczęścia". Bohater dopiero po śmierci córki pozna największą prawdę

Jak donosi Super Express, TVP szykuje dla swoich widzów porządną dawkę emocji. Nie zabraknie łez wzruszenia, ale i strachu, który przeszyje ich od stóp do głów. W 2169 odcinku, który stacja wyemituje już 9 stycznia dojdzie do wyjątkowo przykrych zdarzeń. Zdruzgotany śmiercią córeczki, która zmarła kilka miesięcy temu Piotr (Piotr Jankowski) znów wróci pamięcią do chwili, gdy dowiedział się, że stracił ukochaną Moniczkę (Natalia Żyłowska). 

Pogrążony w żałobie postanowił sprzedać mieszkanie, które wciąż wywoływało u niego wiele wspomnieć i przeprowadzić się w inne miejsce, by zacząć wszystko odnowa. Nim jednak do tego dojdzie, w jego drzwiach stanie niespodziewany gość, a będzie nim Marian Topolski (Krzysztof Paszkowski), ojciec małej Helenki, której córka Walawskiego uratowała życie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nieznany mężczyzna wyzna, że długo próbował go odnaleźć, by móc osobiście podziękować za zgodę na przeszczep, który uratował życie jego córeczki. Zauważy, że nawiązanie do tragicznego losu Moniczki wstrząśnie Piotrem i przeprosi za najście. 

- Przepraszam, nie chciałem przywoływać złych wspomnień. Chciałem panu bardzo podziękować, że zgodził się pan na pobranie organów od córki. Nigdy panu tego nie zapomnę. Ani moja Helenka. Pomyślałem, że może będzie to dla pana pociechą po stracie córki. Wiem jak trudno musi panu być teraz... Na pewno ciężko jest się pozbierać po takiej tragedii - wyzna. 

Dzisiaj grzeje: 1. „Samochód na sprzedaż”. Nietypowe ogłoszenie trafiło do sieci i rozbawiło internautów

2. Druzgocąca wiadomość. Nie żyje Grażyna Przybylska, rodzina wystosowała apel

Tymczasem Walawski uzna to za znak i w jednej chwili zrezygnuje z przeprowadzki razem z dziećmi. Niespodziewanie zniknie bez śladu, pozostawiając pociechy same sobie.

 Najlepsze newsy dnia: 

  1. W zębie strażaka utknął kawałek popcornu. Lekarze musieli zoperować jego serce
  2. Nie żyje wielokrotny reprezentant Polski. Był wybitnym zawodnikiem, poświęcił sportowi całe życie
  3. Roksana Węgiel nagle zapowiedziała przerwę w karierze. Wiemy dlaczego
  4. Papież Franciszek ogłosi abdykację? Jest oficjalny komentarz sekretarza Benedykta XVI
  5. Oszustwo Zenka Martyniuka ujawnione. Fani oburzeni, skandal po Sylwestrze w TVP

Źródło: super express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News